Калуська районна
державна адміністрація


Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету в 2019 році

2019.04.11

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету в 2019 році

Управління соціального захисту населення Калуської районної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання  (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного  бюджету в 2019 році.

Порядок проведення конкурсу регламентується Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011р. №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».

1. Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

- здійснення соціально – психологічної реабілітації учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності,  суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО, ООС та членів їх сімей, жителів Калуського району (без урахування жителів ОТГ).

2. Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані організатором конкурсу:

- проведення опитування щодо якості надання послуг із соціально – психологічної реабілітації цільової аудиторії.

 

3. Вимоги до конкурсної пропозиції.

Для участі у конкурсі громадські об’єднання подають конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена державною мовою, у друкованому та електронному вигляді у форматі *.pdf.

Паперова версія конкурсної пропозиції має бути віддрукована машинним способом на аркушах паперу форматом А4 без обмеження кількості аркушів. Конкурсна пропозиція та додатки до неї мають бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою інституту громадянського суспільства (у разі наявності) та підписом керівника/уповноваженої особи інституту громадянського суспільства.

Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові конкурсу.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

1) заяву про участь у конкурсі, складену за формою, що затверджена організатором конкурсу, із зазначенням найменування інституту громадянського суспільства та назви програми (проекту, заходу) за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);

2) опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для реалізації програми (проекту заходу), за формою, затвердженою організатором конкурсу;
3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

 

4. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів в межах Програми соціальної підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням сесії Калуської районної ради від 06.12.2018р. №265-19, – до 50 тисяч грн.

 

5. Адреса, за якою приймаються конкурсні пропозиції.

Місто Калуш, вулиця Чорновола, будинок 12,  другий поверх, кабінет 12. 

 

6. Строки подання конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції подаються від дня оприлюднення оголошення про конкурс на офіційному веб-сайті Калуської районної державної адміністрації по 17 травня 2019 року включно. 

 

7. Строки проведення конкурсу.

Перший етап: індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій – 7 (сім) календарних днів від останнього дня прийому конкурсних пропозицій.

Другий етап: відкритий захист конкурсних пропозицій - 10 (десять) календарних днів від останнього дня прийому конкурсних пропозицій;

Третій етап: індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій шляхом проставлення балів - 3 (три) календарних дні від дня відкритого захисту конкурсних пропозицій.

 

8. Конкурсні пропозиції приймаються щоденно (крім вихідних та святкових днів):

- з 09-00 до 12.00;

- з 14.00 до 16-00.

 ______________________________________________________________________

ДОДАТКИ:

1.     Спільне розпорядження Калуської районної ради та Калуської районної державної  адміністрації від 06.03.2019 року №36-р/122 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів».

2.     Персональний склад конкурсної комісії щодо проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету на 2019 рік.

3.     Форма заяви про участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансована підтримка за рахунок коштів районного бюджету.

4.     Форма опису програми (проекту, заходу) та кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

 

Заява.docx

Форми опису.doc

Персональний склад конкурсної комісії.PDF

Розпорядження РДА № 122 про затвердження порядку використання коштів.PDF

 




<<< Повернутись в розділ
Календар
Квітень 2019
В П В С Ч П С
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4