Калуська районна
державна адміністрація

Управління Держпродспоживслужби в районі інформує

Дата публікації: 2019.04.18

На Калущині проведено семінар для працівників їдалень та  медичного персоналу загальноосвітніх навчальних закладів району

Нещодавно спеціалістами Калуського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби на базі Пійлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відділу освіти Калуської РДА проведено семінар-навчання для працівників шкільних їдалень та медичних сестер загальноосвітніх навчальних закладів району та Войнилівського професійного ліцею І-ІІ рівнів акредитації з питань дотримання вимог чинного законодавства при організації харчування в навчальних закладах та відпочинкових таборах.

Дата публікації: 2019.04.18

В травні на Прикарпатті проведуть пероральну імунізацію диких тварин проти сказу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що протягом травня 2019 року на території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської міської ради буде проведена весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків.

Дата публікації: 2019.04.17

Представники Держпродпоживслужби Івано-Франківщини взяли участь в міжнародній конференції з питань розвитку публічного управління в Україні

11-12 квітня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась щорічна науково-практична конференція «Проблеми розвитку публічного управління в Україні», котра стала майданчиком для предметних дискусій та обміну досвідом як вітчизняних, так і зарубіжних науковців та практиків щодо розвитку державності в Україні.

Дата публікації: 2019.04.15

В квітні в Україні стартував безкоштовний навчальний курс для бізнесу з питань впровадження системи НАССР

Навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» був розроблений проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та платформою масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» з метою проведення роз’яснювальної роботи та підвищення рівня обізнаності про особливості впровадження системи НАССР в Україні.

Дата публікації: 2019.04.12

Питання санітарно-епідемічного благополуччя населення області  заслухано на засіданні  регіональної комісії з ТЕБ і НС

9 квітня під головуванням першого заступника голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні також взяли начальник управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області Володимир Чернецький, начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький, керівники районів, представники органів місцевого самоврядування.

Дата публікації: 2019.04.11

Застерігаємо аграріїв:  в квітні на посівах озимих  зернових культур очікується розвиток шкідників та хвороб

Протягом весняного період загрозу посівам озимих зернових культур становить ціла низка хвороб – борошниста роса, септоріоз та гельмінтоспоріозні плямистості, із шкідників - хлібна жужелиця, злакові мухи, частково хлібні блішки, гусениці озимої совки.

Дата публікації: 2019.04.11

Держпродспоживслужба та Департамент освіти, науки та молодіжної  політики ОДА реалізують спільний проект для старшокласників

Керівництво Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації провели робочу зустріч з метою затвердження програми комплексу заходів, спрямованих на підвищення рівня освіти та поінформованості дітей шкільного віку щодо споживчих прав та механізмів їх захисту.

Дата публікації: 2019.04.10

Донеччина:  спалах африканської чуми свиней  зафіксовано в одному із особистих підсобних господарств

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, в особистому підсобному господарстві, на території с. Петрівське Волноваського району Донецької області зареєстровано випадок африканської чуми свиней від двох загиблих домашніх свиней (вік: 6 місяців та 2 роки).

Дата публікації: 2019.04.10

Про дотримання температурного режиму в закладах освіти

З метою забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в епідемічний сезон ГРВІ та грипу у 2018-2019 р. у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, спеціалістами управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області протягом опалювального сезону 2018-2019 р.р. проведено моніторингові відвідування закладів освіти.

Дата публікації: 2019.04.08

До уваги суб’єктів господарювання:  детально про порядок та принципи здійснення державного нагляду

За інформацією окремих Головних управлінь Держпродспоживслужби, в деяких областях України невстановлені особи із підробленими посвідченнями інспекторів або посвідченнями представників громадських організацій у сфері захисту споживачів здійснюють перевірки суб’єктів господарювання щодо виконання ними вимог у сфері харчового законодавства та захисту споживачів.

Дата публікації: 2019.04.05

Щодо випадку АЧС в Запорізькій області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області 27.03.2019 було зареєстровано один випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС), а саме: - 27.03.2019 – на території Національного заповідника о. Хортиця м. Запоріжжя виявлено три трупи диких свиней (звіт про результати дослідження Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби № 000668 п.м./19 від 27.03.2019).

Дата публікації: 2019.04.04

На часі підготовка картоплі до посадки

Отримання високих врожаїв картоплі у значній мірі залежить від правильного вибору сорту, обрання якісного насіннєвого матеріалу, своєчасної підготовки його до посадки. До вирощування дозволяються лишень сорти, котрі включено до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні.

Сторінка 1 з 26 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Квітень 2019
В П В С Ч П С
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4