Калуська районна
державна адміністрація

Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2013.07.11

Інвестори, які створять не менше 25 робочих місць у малому бізнесі та 150 - у великому, 5 років не платитимуть податок на прибуток, - КМУ

Держава працює над створенням нових стимулів для розвитку промисловості, нових виробництв та залучення інвестицій – у тому числі, і в аграрному секторі. Зокрема, цього року введений у дію пакет законів, які стимулюють створення нових робочих місць.

Дата публікації: 2013.07.11

МОЗ України: Забезпеченість Івано-Франківської області імунобіологічними препаратами з урахуванням наявного залишку на початок року, становила 100%

Міністерство охорони здоров'я України централізовано забезпечує регіони імунобіологічними препаратами (ІБП), відповідно до заявок. Зокрема, забезпеченість Івано-Франківської області імунобіологічними препаратами, з урахуванням наявного залишку на початок року, становила 100%, повідомляє прес-служба МОЗ України.

Дата публікації: 2013.07.11

Президент України затвердив річну Національну програму співробітництва Україна - НАТО на 2013

Указом № 371 від 5 липня Президент України Віктор Янукович затвердив річну Національну програму співробітництва Україна - НАТО на 2013 рік, повідомля прес-служба Глави держави.

Дата публікації: 2013.07.08

Оздоровленням охоплено більше половини запланованої кількості дітей

Станом на 1 липня оздоровленням охоплено більше половини запланованої кількості дітей. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час спілкування з журналістами у дитячому центрі «Артек» 7 липня.

Дата публікації: 2013.07.08

М.Присяжнюк: Завдяки заготівельно-збутовій мережі споживачі отримають дешевше та якісніше молоко

Заготівельно-збутова мережа у сільській місцевості дозволить селянам мати стабільний дохід. Уряд планує розбудувати її протягом найближчих декількох років у межах ініціативи «Рідне село». Так, роботу планують розпочати зі збирання та збуту молока і поступово розширювати асортимент. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час робочої поїздки до Криму.

Дата публікації: 2013.07.08

У рамках “Ялтинських ділових зустрічей” Україна презентувала ряд великих інвестиційних проектів

Проведення IV Міжнародного інвестиційного форуму «Ялтинські ділові зустрічі» - хороший шанс для України зміцнити економічні відносини з країнами учасницями СНД, визначити нові напрями їх розвитку, а також залучити інвестиції в українську економіку, на цьому акцентував Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, відповідаючи на запитання журналістів.

Дата публікації: 2013.07.08

Оприлюднено Національну систему рейтингового оцінювання діяльності вищих навчальних закладів

Міністерство освіти і науки України разом з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти продовжує апробацію Національної системи рейтингового оцінювання діяльності вищих навчальних закладів.

Дата публікації: 2013.07.08

Олександр Вілкул: Уряд запропонував Верховній Раді прийняти закон, який скасує необхідність отримання громадянами дозволу на перепланування житла

«На основі європейської практики Уряд розробив та схвалив законопроект, згідно з яким громадяни під час перепланування свого житла можуть робити це без будь-яких дозволів. Головна умова – не втручання в несучі конструкції та інженерні системи. Після завершення таких робіт введення об'єкта в експлуатацію буде не потрібно. Наразі громадяни повинні отримувати дозволи на проведення переобладнання та перепланування в виконавчому комітеті місцевих рад, а для реконструкції та капітального ремонту в Державній інспекції архітектурно-будівельного контролю. Для вступу в дію нових норм законопроект має прийняти Верховна Рада», - сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

Дата публікації: 2013.07.05

Мінінфраструктури та “Укравтодор” продовжують залучати інвесторів до розвитку автошляхів України

Міністерство інфраструктури України разом з «Укравтодором» продовжують залучати міжнародних інвесторів та шукати можливості для участі у фінансуванні будівництва та реконструкції українських доріг вітчизняних інвесторів.

Дата публікації: 2013.07.05

Президент доручив вжити заходів для підвищення ефективності функціонування дорожнього господарства

Президент України Віктор Янукович вважає неприпустимим стан справ, що склався у сфері дорожнього будівництва, зокрема стосовно якості автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг комунальної власності.

Дата публікації: 2013.07.05

Уряд виділить 17 млн. грн. для лікування дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит

3 липня Уряд прийняв рішення про перерозподіл видатків державного бюджету - з метою виділення коштів, необхідних для закупівлі спеціальних препаратів для дітей, хворих на важку форму ювенільного ревматоїдного артриту, - повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка.

Дата публікації: 2013.07.04

Уряд підтримав зміну системи управління автомобільними дорогами загального користування

3 липня 2013 року Уряд схвалив проект Закону «Про змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування», згідно з яким буде змінено права, повноваження та відповідальність державних органів у сфері дорожнього господарства та управління автомобільними дорогами загального користування.

Сторінка 167 з 170 сторінок

Перша  < 165 166 167 168 169 >  Остання

Календар
Вересень 2018
В П В С Ч П С
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6