Калуська районна
державна адміністрація

Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Дата публікації: 2018.02.26

Україна: події, факти, коментарі

Інформаційно-аналітичний журнал

Дата публікації: 2018.02.22

Навчаються старости об’єднаних територіальних громад

21 лютого в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилося навчання другої групи старост об’єднаних територіальних громад області за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація роботи старости в об’єднаній територіальній громаді».

Дата публікації: 2018.02.21

Геннадій Зубко окреслив шляхи розвитку гірських територій

Гірські території Карпатського регіону – Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області, – завжди перебували в зоні особливої уваги держави. Це територія у майже 60 тис кв. км, з 715 населеними пунктами, переважна більшість з яких – 94% – села. Це 700 тисяч населення, якому необхідно забезпечити належну якість життя. Вмотивований розвиток гірських територій – додатковий потенціал для всієї України.

Дата публікації: 2018.02.16

Держгеокадастр оприлюднив план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним громадам

78 Стало відомо, у якій послідовності об’єднані громади будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік».

Дата публікації: 2018.02.15

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельних ділянок за межами населених пунктів Голинь, Верхня, Мостище, Кропивник

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельних ділянок за межами населених пунктів Голинь, Верхня, Мостище, Кропивник, Кадобна, Томашівці Калуського району, наміченої для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

Дата публікації: 2018.02.14

Відбулася нарада щодо перспектив формування у 2018 році потенційних об’єднаних територіальних громад

У ній взяли участь члени регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад області – заступник голови обдержадміністрації Богдан Кобилянський, радник голови ОДА Валерій Крецул, директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення «Асоціація міст України» Юрій Стефанчук, керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Дата публікації: 2018.02.14

Держкомтелерадіо нагадує: До кінця року процес реформування повинні пройти всі комунальні та державні ЗМІ

Розпочався третій рік процесу реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Станом на 10 лютого реформовано 165 ЗМІ, з них 157 комунальних та 8 державних. Всього до кінця 2019 року мають реформуватися 642 комунальних і 84 державних видань та редакцій.

Дата публікації: 2018.02.14

Рада донорів з питань децентралізації визначила маршрутну карту реформи-2018

Прийняття законів з децентралізації, які стимулюють об’єднання та посилюють існуючі громади; секторальна децентралізація, зокрема впровадження реальних проектів; навчання лідерів ОТГ; розвиток міжмуніципального співробітництва та імплементація принципів гендерної рівності у місцеве самоврядування. Така маршрутна карта завдань з впровадження реформи у 2018 році, якою мають спільно рухатися Мінрегіон та всі міжнародні проекти і програми технічної допомоги Україні. Ці завдання сьогодні були окреслені на засіданні Ради донорів з питань децентралізації за участі керівництва Офісу Ради Європи в Україні, Представництва ЄС в Україні, Посольства Німеччини в Україні, Швейцарського бюро співробітництва, представництв ПРООН, ОБСЄ, USAID, OECD, проектів U-LEAD, GIZ, DESPRO, SIDA, DOBRE, ПУЛЬС, EDGE та інших.

Дата публікації: 2018.02.12

На Івано-Франківщині запрацювала Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття

В Івано-Франківській області розпочала свою діяльність місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття». Про це повідомив виконавчий директор правління Максим Чопей. За його словами, інституцію утворено за ініціативи 13 голів вже діючих територіальних громад.

Дата публікації: 2018.02.12

Децентралізація системи соціального захисту населення відкрила нові можливості

В умовах децентралізації одним із пріоритетних завдань соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг.

Дата публікації: 2018.02.09

Марія Савка: Реформа децентралізації дає можливість громадам розвиватися

67 На цьому під час засідання регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад області наголосила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

Дата публікації: 2018.02.09

Геннадій Зубко: На наступній сесії запропонуємо Парламенту наблизити межі районів до госпітальних округів

Маємо проблему з дублюванням функцій, особливо у районах, територія яких покрита однією громадою. Таких наразі сім. Є райони, територія яких покрита кількома ОТГ. Таким чином, функції виконкомів громад та райдержадміністрації дублюються. Про це заявив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в інтерв’ю порталу «Децентралізація».

Сторінка 1 з 2 сторінок

 1 2 > 

Календар
Лютий 2018
В П В С Ч П С
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3