Калуська районна
державна адміністрація

Місцевий розвиток орієнтований на громаду


На селекторній нараді обговорили розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості

2018.11.27

під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулася селекторна нарада.

Участь у її роботі взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступники голови ОДА Ярослав Паранюк та Віталій Федорів, директор департаменту охорони здоров'я ОДА Микола Стовбан, начальник управління капітального будівництва департаменту  будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Володимир Нижник та керівники окремих галузевих підрозділів.

Розглядалися питання розрахунку мережі малих групових будинків і дитячих будинків сімейного типу, розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, стан реалізації в регіонах проекту нового освітнього простору за рахунок коштів з державного бюджету та стан конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які мають бути реалізовані за рахунок коштів державного фонду.

Основним питанням обговорення стало - стан реалізації проектів нового будівництва амбулаторій , що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Зазначимо, що до переліку проектів та заходів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, увійшли 26 об’єктів, поданих Івано-Франківською облдержадміністрацією.

З них по двадцять одному об’єкту будівництва укладено угоди на проектування, по 22 об’єктах розроблено землевпорядну документацію, отримано містобудівні умови та обмеження, а також присвоєно кадастрові номера. Тендерну закупівлю оголошено по 20 амбулаторіях.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2018
В П В С Ч П С
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1