Калуська районна
державна адміністрація

Місцевий розвиток орієнтований на громаду


Тренінг для представників об’єднаних територіальних громад

2019.09.25

24 вересня управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації організувало проведення другого у 2019 році тренінгу для відповідальних працівників сфери туризму в об’єднаних територіальних громадах області на тему «Туризм: як зробити успішним розвиток своєї території. 2.0».

У вітальному слові начальник відділу туризму Віталій Передерко зауважив, що навчання є важливим сегментом роботи управління з метою підвищення рівня професійної компетентності державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування у сфері туризму. Тренінг організований для активізації рівня комунікації з представниками об’єднаних територіальних громад для реалізації спільних туристичних інфраструктурних і маркетингових проєктів. «Наше завдання донести учасникам заходу розуміння відповідальності за місцевий розвиток через туризм», - зазначив посадовець.

Участь у тренінгу взяли представники 16 ОТГ області: Білоберізької, Брошнів-Осадської, Верхнянської, Вигодської, Витвицької, Делятинської, Коломийської, Космацької, Ланчинської, Новицької, Переріслянської, Печеніжинської, П'ядицької, Рожнівської, Спаської, Тлумацької.

Головними спікерами виступили експерт з проектного менеджменту, місцевого економічного розвитку та розвитку сільських територій, голова ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР» Олег Демчук та експерт з візуальних комунікацій, засновник і керівник креативної агенції «РУТА design» Олексій Буйницький.

На тренінгу розглянули питання підготовки стратегії та програми розвитку туризму як необхідних інструментів для розвитку туризму у громадах, просування туристичних продуктів громад, промоції об’єктів нематеріальної культури, у тому числі фестивальних заходів (через алгоритм побудови комунікаційної стратегії), створення туристичних маршрутів для різних цільових аудиторій, планування і моделювання туристопотоків тощо.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Вересень 2019
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5