Калуська районна
державна адміністрація

Новини


У Голині організували святковий захід для пенсіонерів і ветеранів

dsc01878

2017.10.02

2 жовтня у приміщенні Народного дому с. Голинь відбулося свято для найстарших представників громади людей похилого віку, якими опікуються працівники районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Тут зібралися не лише мешканці села, а й із довколишніх сіл – із с. Пійло, Тужилів та ін.

Привітати людей, які закладали матеріальну базу незалежної держави і є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів, завітали керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин, в. о. голови Голинської сільської ради Оксана Лилак, директор районного терцентру соціального обслуговування  Андрій Рогатинський та його заступниця Наталія Завадецька.

Щороку, на початку другого місця осені відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день є визначним і особливим, щоб кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги та уваги.

Про це у своїх промовах говорили керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин, директор районного терцентру соціального обслуговування  Андрій Рогатинський та в. о. голови Голинської сільської ради Оксана Лилак, які побажали миру, міцного здоров’я та всіх благ.

Свято підготували і провели працівники Народного дому села Голинь під керівництвом директора Миколи Івахнюка. З пісенними вітаннями до односельчан та гостей села звернулися аматори народної творчості.

За святковим столом люди мали змогу поділитися своїми радощами та поговорити про наболіле. Усі представники молодших поколінь вдячні їм за тяжку працю, подвиги та чесноти. Адже їхня праця, життєвий шлях, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Жовтень 2017
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4