Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Наталія Бабій і Сергій Дудинець привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

00000000

2017.11.03

3 листопада у районному Будинку культури відбувся святковий захід з нагоди Дня працівників соціальної сфери. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Бабій і заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець.

Привітали соціальних працівників, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – служити людям, голова райдержадміністрації Наталія Бабій, заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець, начальник Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду Ігор Кучма.

«На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Дякую вам за вкрай необхідну  працю, віддане ставлення до справи та високий професіоналізм. Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи – соціального захисту людини», – відзначила у своєму виступі Наталія Бабій. Сергій Дудинець побажав працівникам соціальної сфери міцного здоров'я, добробуту та невичерпної життєвої енергії.

Подяками райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов'язків та з нагоди відзначення професійного свята Дня працівника соціальної сфери в районі  були нагороджені кращі представники управлінь та фондів, які  працюють в соціальній сфері.

Присутні почули в свою адресу багато теплих, щирих слів від своїх колег та отримали гарне естетичне враження від концертної програми, підготовленої працівниками відділу культури райдержадміністрації. З піснями та запальними танцями виступили працівники культури та аматори народного мистецтва Калущини. Театр «КУМ» (керівник Олександр Новосад) розвеселив присутніх жартами та анекдотами. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2017
В П В С Ч П С
29 30 311 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2