Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Працівників культури та аматорів народного мистецтва  привітали з професійним святом

dsc02245

2017.11.09

9 листопада, у День української писемності та мови, своє професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва. З нагоди такого свята у районному Будинку культури відбувся урочистий  захід. Привітати людей, чиє життя пов’язане з культурним надбанням нашої нації, прийшли представники районної влади.

За словами начальника відділу культури райдержадміністрації Тетяни Молдавчук, культура району щороку примножує вагомі здобутки. Так, аматори народного мистецтва з нашого краю стали переможцями у всіх вікових категоріях на міжнародних фестивалях у Прибалтиці та в Словаччині. Щороку у селах, в районі та за його межами працівники культури беруть участь у батьох мистецьких заходах, під час яких здобувають безліч нагород. Також цього року працівники культури взяли участь у зйомці фільму «Одвічні істини».

Вітаючи працівників культури, голова районної ради Михайло Срібняк високо оцінив професійний рівень працівників культури. На підтвердження цьому Михайло Срібняк пригадав факт, коли Калущина в Рожнятові передавала творчу естафету, присвячену 75-ій річниці УПА. Усі були в захопленні від майстерності наших краян. Голова районної ради побажав працівникам культури та аматорам народного мистецтва міцного здоров’я, миру, добра та успіхів у творчості.

Подяками, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, особистий внесок в реалізацію державної політики у сфері культури в районі  нагороджено кращих працівників. Зокрема, подякою голови районної ради нагороджено директора районного Будинку культури Наталію Іваськів та працівника Підмихайлівської музичної школи Василя Прокопіва.

З нагоди відзначення Дня працівника культури відзначають кращих з кращих працівників. Переможцем у номінації «Бібліотекар - 2017» стала завідувач бібліотеки с. Кропивник Наталія Росановська, у номінації «Працівник культури - 2017» перемогу здобула художній керівник НД с. Бережниця Марія Процишин. Завідувач бібліотеки с. Лука Ганна Щербицька отримала нагороду за кращі публікації в газеті «Вісті Калущини».

Урочиста частина заходу завершилася святковим концертом. З піснями, жартами і запальними танцями виступили працівники культури та аматори народного мистецтва Калущини.

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2017
В П В С Ч П С
29 30 311 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2