Калуська районна
державна адміністрація

Новини


В селах Збора та Грабівка проводились навчання правил пожежної безпеки

1_(6)

2018.03.12

За статистикою, більшість пожеж, пов’язаних із загибеллю людей, виникає саме у житловому секторі. Незважаючи на постійні застереження,  люди не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки. А це рано чи пізно призводить до пожежі і трагічних наслідків.

Основними причинами пожеж у житловому секторі є необережне поводження громадян із вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації печей та димоходів, порушення правил експлуатації побутових електроприладів, коротке замикання електромережі.

Так від початку року на території Калуського району мали місце вже 2 випадки загибелі громадян на пожежах. 1 та 4 березня у селах Голинь та Грабівка у своїх власних домівках через необережність під час куріння загинули чоловіки 1970 та 1960 років народження.

З метою активізації проведення агітаційно-масової, роз’яснювальної роботи серед населення з питань безпеки життєдіяльності, недопущення випадків травмування та загибелі людей під час пожеж,  внаслідок різного роду надзвичайних ситуацій  Калуським міськрайонним відділом Управління ДСНС спільно з працівниками відділу соціального захисту населення 07 березня 2018 року організовано відпрацювання та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях в селах Збора та Грабівка Калуського району. В ході відпрацювання проведено роз’яснювальну роботу з соціально незахищеними верствами населення, та взято на облік список пристарілих, одиноких громадян, багатодітних сімей, та матерів одиночок з якими проведено бесіди та інструктажі. Розроблені та розповсюджені листівки та пам’ятки з текстами застережного характеру.

Шановні мешканці м Калуша та Калуського району! Працівники Калуського міськрайонного відділу УДСНС в області звертаються довВас з проханням бути обережними у поводженні з вогнем, дбати про безпеку свого життя та близьких. Пам'ятайте: людська необережність у поводженні з вогнем, порушення правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в побуті - від цього один крок до біди.

 

Василь Микитин, начальник Калуського МРВ УДСНС                                 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Березень 2018
В П В С Ч П С
25 26 27 281 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31