Калуська районна
державна адміністрація

Новини


У Студінці проведено районний захід, присвячений Кобзареві

89

2018.03.12

Кожного року у березні ми святкуємо та вшановуємо пам'ять великого сина українського народу Тараса ГригорвичаШевченка, геніального поета, художника, полум’яного борця за свободу та щастя народу. Шевченкова творчість стала духовною основою формування сучасної української нації. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України.

З нагоди відзначення 204-ї річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка у Народному домі с. Студінка відбувся районний тематичний захід «Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття». У заході взяли участь: танцювальний колектив «Сюрприз» НД с. Новиця (кер. В. Турчиняк); вокальний ансамбль НД с. Студінка (кер Я. Цимбалістий); учасник аматорської творчості НД с. Студінка ОлександрТурлай; вокальний дует НД с. Томашівці у складі К. Кобути та Т.Семен (кер. В. Знак); учасниця аматорської творчості Анастасія Семків НД с. Студінка; вокальний колектив НД с. Копанки (кер. Р. Андрусів); учасниця аматорської творчості Лілія Мина НД с. Завій; хоровий колектив НД с. Бабин Середній (кер. В. Атаман); учасниця аматорської творчості Анна Семків НД с. Студінка; вокальний колектив «Талісман» НД с. Студінка (кер. Я. Цимбалістий); рок-гурт «Крок» РБК (кер. В. Вирасток).

Ведучими заходу виступили Леся Боринець та Радіон Прокопчук. На заході були присутні заступник голови Калуської РДА Сергій Дудинець, головний спеціаліст відділу культури Калуської РДА Мирослав Мельник і Студінський сільський голова Марія Стасюк.

Розпочали захід хоровий колектив НД с. Бабин Середній твором Т.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», бо саме з цих слів розпочинається «Кобзар» Великого Тараса. Протягом тематичної програми  всі учасники виконували Шевченкові твори, цим самим віддали йому шану і вдячність за те, що він – єдиний поет-художник в усій світовій культурі, який врятував націю від виродження в умовах колонізації російською імперією. Сьогоднішня Україна, без перебільшення, постала завдяки незламному духу Шевченка, його думкам і українському слову. Завідувач бібліотеки-філії  Д. Цимбаліста оформила книжково-ілюстративну виставку та виставку ляльок-мотанок, створених за творами Т. Шевченка.

Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Минуло багато років від дня народження Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами.

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Березень 2018
В П В С Ч П С
25 26 27 281 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31