Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Дорогі школярі! Шановні вчителі, батьки!

71

2018.08.31

Незабаром ранок  вересневого дня наповниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Пролунає перший дзвоник - і у шкільних класах  розпочнеться  нове  життя.

Від щирого серця вітаємо  всіх першокласників, які вперше сядуть за парти. Цей день стане для вас особливим, адже ви робите перший крок до цікавого шкільного життя, сповненого незабутніми враженнями. Переконані, що ви станете сумлінними учнями, будете старанно вчитися  і  тішити  нас своїми успіхами.

Учням випускних класів бажаємо  твердої упевненості в тому, що тільки знання відкривають людині чудовий і неосяжний світ, дають великі можливості для того, щоб реалізувати всі свої здібності, досягти великих успіхів у житті.   

Дорогі школярі! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Впевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, любіть рідну мову і землю, поважайте працю і знання, будьте сумлінними і розумними учнями.

З усією теплотою серця  висловлюємо  слова подяки за щоденну напружену працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління. Саме ви – педагоги сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу. Ваша  мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Хай новий навчальний рік стане для кожного з вас благодатним і щедрим.  

Щиро дякуємо  батькам школярів за їх увагу та підтримку, за невтомну турботу про своїх дітей, за належне їх виховання.

Здоров’я  усім вам, добробуту, злагоди у родинах та Божого благословення!

З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями!

 

Наталія Бабій, голова Калуської районної державної адміністрації

Михайло Срібняк, голова Калуської районної ради

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Серпень 2018
В П В С Ч П С
29 30 311 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1