Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Працівників освіти привітали з професійним святом

dsc00071

2018.10.04

3 жовтня у Палаці культури «Мінерал» відбувся святковий районний захід з нагоди Дня працівників освіти. Свято проведено за ініціативи відділу освіти Калуської райдержадміністрації.

Привітати педагогічних працівників, які працюють у загальноосвітніх навчальних закладах Калуського району, завітали голова райдержадміністрації Наталія Бабій, заступник голови РДА Сергій Дудинець і голова районної ради Михайло Срібняк.

Наталія Бабій, звертаючись до вчителів, зауважила, що осінь, щедра на плоди, дарує нам таке гарне свято, як День учителя. Кожен вчитель, наголосила голова РДА, дарує знання, тепло свого серця і душі вихованцям. Наталія Бабій, підкреслила, що освіта є постійно в центрі уваги влади. Всі виплати до Дня вчителя виплачені в повному обсязі.

Районні керманичі Наталія Бабій і Михайло Срібняк нагородили педагогів спільними грамотами голови РДА і голови районної ради та преміями, подяками голови районної ради.

Вітаючи колег, начальник відділу освіти РДА Оксана Савчук побажала колегам всіх життєвих благ та гарних освітянських здобутків. Оксана Савчук вручила грамоту Міністерства освіти та науки вчительці української мови та літератури Тужилівського НВК І-ІІІ ст. Ірині Павлів. Головний освітянин району вручила грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації кращим працівникам освіти. До слів вітань долучився голова освітянської профспілки Омелян Івашко, який подякував освітянам за вагомі здобутки, за наполегливу працю, та побажав мирного неба над головою, міцного здоров'я, щастя, добра, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, та вручив грамоти керівникам первинних організацій освітянської профспілки.

Святковий концерт освітянам подарувала відома наша краянка Алла Івашина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Жовтень 2018
В П В С Ч П С
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3