Калуська районна
державна адміністрація

Новини


На нараді йшлося про якість харчових продуктів

0645

2018.11.05

5 листопада у залі засідань Калуської райдержадміністрації фахівцями управління Держпродспоживслужби проведено семінар-нараду з операторами ринку Калуського району, які займаються обігом та реалізацією харчових продуктів.

Під час семінару начальник управління Держпродспоживслужби в Калуському районі Григорій Химич і начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Оксана Ананєвич вкотре наголосили на важливості дотримання законодавства, що регламентує діяльність, пов’язану з обігом та реалізацією харчових продуктів

Також Оксана Ананєвич детально розповіла про впровадження регіональної цільової програми «Дітям Прикарпаття - якісне харчування», основною метою якої є забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування дітей в школах, дошкільних закладах, постачання безпечних та якісних продуктів харчування та сировини, зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів, яка діє з вересня цього року.

Одним з головних завдань є проведення моніторингу всіх постачальників сировини та готової продукції, проведення лабораторних досліджень безпечності та якості сировини та харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей, що дасть змогу відстежити продукцію недоброякісних виробників, з метою унеможливлення попадання невідповідної продукції для харчування дітей. Під час перевірки було встановлено, що масло виготовлене із рослинних жирів, а в буряку міститься значна кількість нітратів.

На нараді наголошувалося, що підприємцям необхідно здійснювати простежуваність товарів (де виготовлена продукція, де закуплена та ін.). Наостанок присутні отримали відповіді на актуальні нагальні питання та обмінялися досвідом роботи щодо контролю за організацією харчування, веденням документації тощо.

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2018
В П В С Ч П С
28 29 30 311 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1