Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Проведено нараду з працівниками територіального центру

890

2019.02.04

1 лютого проведено нараду з працівниками територіального центру. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Любомир Білоус, начальник управління соціального захисту населення  Людмила Перетятко  та працівники  територіального центру.

Під час проведення наради розглянуто питання:

- про підсумки роботи територіального центру за  січень 2019 року та пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік;

- щодо надання соціальних послуг підопічним, якими опікується територіальний центр, в зимовий період;

- про етичні принципи спілкування соціального робітника з підопічними;

- про порядок забезпечення одиноких громадян похилого віку та інвалідів речами бувшими у вжитку, технічними засобами реабілітації;

- про зміни та доповнення в призначенні житлових субсидій;

- про співпрацю соціальних робітників територіального центру з сільськими радами, на території яких вони працюють.

Звертаючись до працівників терцентру, заступник голови Любомир Білоус  подякував за сумлінну працю на благо людей та зауважив, що саме завдяки їм у районі вдається реалізувати організацію надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Людмила Перетятко  ознайомила соціальних робітників із особливостями оформлення субсидій та порядком подання  і  оформлення документів для призначення усіх видів соціальної допомоги.

Директор терцентру Андрій Рогатинський підсумував розглянуті питання, дав необхідні доручення, зробивши акценти на подальшій співпраці з сільськими радами щодо охоплення соціальними послугами тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги або мають потребу у підтримці від підрозділів терцентру, особливо в  зимовий період.




<<< Повернутись в розділ
Календар
Лютий 2019
В П В С Ч П С
27 28 29 30 311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 1 2