Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Керівники району Іван Данів і Віктор Гільтайчук привітали жінок з Днем Матері

dscn0040

2019.05.13

В Україні жінка асоціювалася споконвіку з берегинею роду. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі люди – Мама. Саме від неї залежить виховання дитини і саме Мати прищеплює любов до рідної землі. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам упродовж усього життя долати труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Традиційно українські родини відзначають День Матері в другу неділю травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. В травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних вітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві та відзначають День Матері.

З цієї нагоди в залі засідань райдержадміністрації відбувся святковий захід. Голова райдержадміністрації Іван Данів і голова районної ради Віктор Гільтайчук привітали жінок, які працюють в установах району, структурних підрозділах райдержадміністрації та районій раді, з Днем Матері.

Голова РДА Іван Данів  у своєму вітальному слові зазначив, що Мама, ким би вона не була за професією, залишається берегинею роду, найкращою порадницею та найважливішим супутником нашого життя. Споконвіку авторитет Матері виступає чинником підвищення морально-виховного потенціалу сім’ї, звідки починається формування нової людини.

Вітаючи жінок, Іван Данів згадав і про Матерів Героїв, які захищають Україну, та наголосив, що за кожним подвигом Героя стоїть його Мати - водночас ніжна та неймовірно сильна жінка, яка, поклавши своє життя на виховання дитини, знайшла в собі мужність підтримати її у боротьбі з ворогом, оберігати своїми молитвами та батьківським благословенням.

Голова районної ради Віктор Гільтайчук побажав Матерям терпіння, витримки, найактуальнішого для сьогодення – миру та шани, поваги й любові від чоловіків.

Урочисту частину продовжила яскрава, сповнена доброти та вдячності концертна програма, підготовлена працівниками відділу культури райдержадміністрації. Ведучим заходу виступив Радіон Прокопчук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Травень 2019
В П В С Ч П С
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1