Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Шановні ветерани національно-визвольної боротьби, учасники АТО, дорогі краяни!

432

2019.05.23

Прийміть найщиріші вітання із Днем Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя за Українську Незалежність, хто боровся і бореться за нашу свободу.

Цей день  вже став для нас традиційним, але на тлі війни, що точиться на сході України, він набув особливої ваги, особливого значення. Коли ми говоримо слово Україна, то розуміємо, що невід’ємною часткою цього слова є героїзм нашого народу.

Без героїв, без героїзму не відбулося б України. І направду вся історія нашої держави – це історія героїзму. Небагато є держав у світі, які домоглися незалежності великим подвигом своїх синів, великою жертовністю героїв, які віддали своє життя за найважливішу людську цінність – волю.

Ми ніколи не були панівною нацією і героями ставали прості юнаки та дівчата, героями ставали поети, митці та студенти, адже це завжди був цвіт нації.

Вшановуючи українських патріотів, які поклали на вівтар свободи своє життя, які сьогодні на Сході продовжують захищати нашу незалежність і спокій та перед безіменними могилами від Колими до Сяну, від Воркути до Криму, схилімо голову перед ними.  

У нашій віковічній боротьбі за незалежність, кожне друге покоління – пізнало війну. Історія навчила нас бути воїнами. Ми, українці, врятували Європу від монголо-татарської навали, наші козаки перемогли турків під Віднем, ми вчинили найвідчайдушніший та найтриваліший збройний спротив червоним окупантам.

Жоден народ Європи на це не спромігся! Естафету боротьби за незалежність, наші діди – Січові Стрільці передали повстанцям. Повстанці, передали своїм онукам, які сьогодні під гарматними обстрілами, під огнем з «Градів», у холоді та спеці незламно тримають оборону.

У наших героїв  завжди було і є гасло «Здобудеш Українську державу або загинеш за неї».

Ми українці зобов’язані вклонитись пам’яті  справжніх Героїв. Маємо пом’янути їх душі, та взяти за взірець, їхнє самовіддане служіння в ім’я Вітчизни.

Адже пам'ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є розбудова нової, сильної та незалежної Української держави.

Зараз боротьба за незалежність України, її суверенітет ще продовжується. Ми повинні вірити, що на нашу українську землю незабаром прийде мир, ми переможемо агресора і в Україні пануватиме злагода та процвітання.

Бажаємо вам Божого благословення, мирного неба, міцного здоров’я, добробуту, щедрої долі та наснаги для розбудови Батьківщини.

Слава Україні! Героям слава!

 

Іван Данів, голова Калуської райдержадміністрації

Віктор Гільтайчук, голова районної ради

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Травень 2019
В П В С Ч П С
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1