Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

dscn0020

2019.05.23

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

23 травня заступник голови Калуської РДА Любомир Білоус провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному  розглянуто такі питання: про можливість позбавлення батьківських прав; про надання дозволу про можливість виїщду малолітньої дитини за кордон у супроводі мами без згоди та супроводу батька; про запит адвоката щодо надання висновку про доцільність подачі згоди на виїзд за кордон малолітньої дитини без згоди та супроводу батька.

Кілька питань стосувалися взяття і зняття із соціального супроводу сім’ї.

Крім того, на засіданні комісії затвердили персональний склад міждисциплінарної команди для забезпечення, розроблення та виконання індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування, а також дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Під час обговорення питань, які стосувалися кожної окремої сім’ї, члени комісії висловили свої думки та  після дискусій приймали ту позицію, в якій найкомфортніше себе б почувала дитина.

Заступник голови РДА Любомир Білоус наголосив: «Захистити конкретну дитину можна тільки у співпраці  служб у справах дітей, органів освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, правоохоронних органів. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків».

Тож за результатами розгляду всіх питань членами комісії прийняті відповідні рішення  та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ виключно з метою захисту прав дітей.

Насамкінець на засіданні комісії затверджено індивідуальний план дитини, позбавленої батьківського піклування.

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Травень 2019
В П В С Ч П С
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1