Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Комісія Генштабу Збройних сил перевірила стан військового обліку на Калущині

dscn0003

2019.06.06

5 червня комісія Генерального штабу Збройних сил України здійснювала перевірку стану військового обліку у Калуському районі.

Стан обліку призовників і військовозобов’язананих перевірено в Калуській районній державній адміністрації, Боднарівській сільській раді та на підприємствах Калущини: ТОВ «Гудвеллі-Україна», ТОВ «Карпатнафтохім», ДП «Калуська ТЕЦ-Нова».

Під час роботи комісія керувалась вимогами Конституції України, законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок та військову службу», постанов Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», від 04.02.2015 № 45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час».

Комісією здійснено перевірку наочної інформації (стенд, куток з військового обліку), ведення документації, яка розробляється в сільських радах, проведення звірок облікових карток з картками первинного облік, своєчасності взяття та зняття з військового обліку, правильності побудови картотеки. Відтак комісія надала методичну допомогу працівникам, відповідальним за військовий облік, і рекомендувала привести всі документи з військового обліку відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, відповідно до Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є обов'язком громадян України. Військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів (органів місцевого самоврядування), підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення та аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах, а також здійснення контролю за дотриманням призовниками і військовозобов’язаними, посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій встановлених правил військового обліку.

Метою військового обліку є забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних сил та інших військових формувань, утворення військового резерву людських ресурсів, проведення аналізу кількісного складу та якісного стану призовників і військовозобов’язаних, документального оформлення військово-облікових документів призовників і військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний час, здійснення контролю за виконанням призовниками і військовозобов’язаними, посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій встановлених правил військового обліку.

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Червень 2019
В П В С Ч П С
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6