Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Обговорили проблеми протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим

dscn0038

2019.06.10

10 червня у залі засідань райдержадміністрації відбувся тренінг для працівників соціальних служб Калущини. На семінарі обговорили питання у сфері протидії торгівлі людьми.

Захід організовано представниками благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Мета семінару – покращити спроможність суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, виявляти та надавати допомогу постраждалим особам, відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

У рамках семінару обговорено низку важливих питань. Зокрема, присутніх ознайомлено із міжнародним і національним законодавством у сфері протидії торгівлі людьми, соціальною профілактикою, механізмами роботи з постраждалими та їх виявлення.

Підчас зібрання обговорено проблеми ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми, надання їм допомоги, проведення інформаційних кампаній з підвищення обізнаності населення щодо попередження потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Наталія Мазур підкреслила, що всі суб’єкти, дотичні до цієї тематики, повинні взаємодіяти, реагувати та працювати на попередження появи цього ганебного явища у нашому суспільстві та об’єднувати зусилля органів влади і неурядових громадських організацій, щоб явище «торгівля людьми» не поширювалось на Калщині».

Представники благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» наголошують, що торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оціночними даними Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, то за час Незалежності 230 тис. українців постраждали від торгівлі людьми. Українці потрапляють в тенета цього злочину не лише в Україні, але й у Росії, Польщі, інших країнах Європи, Туреччині, США, країнах Центральної Азії та Близького Сходу.

Підчас заходу учасники обговорили останні тенденції у сфері протидії торгівлі людьми, а також заходи, які систематично вживаються на Прикарпатті з метою попередження даного явища, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги постраждалим.

Відтак учасники заходу отримали корисні матеріали, довідники для потерпілих, збірки нормативно-правових актів у сфері протидії торгівлі людьми в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Червень 2019
В П В С Ч П С
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6