Новини

У Вістові відбувся турнір пам’яті Івана Гоголя

11

2019.07.22

21 липня у селі Вістова відбувся футбольний турнір памяті Івана Гоголя, колишнього футболіста, який трагічно загинув.

Третій рік поспіль цей турнір проводиться під патронатом депутата обласної ради, голови Калуської райдержадміністрації Івана Даніва.

Ініціатором проведення турніру є сільський голова Василь Хомич, який наголошує, що таких людей, як Іван Гоголь, треба пам’ятати, бо прославляли рідний край. Адже він був талановитим футболістом: двічі ставав чемпіоном району (у 2006 р. та 2009 р) та володарем Кубка району у 2006 р. Неодноразово Іван Гоголь змагався у лавах вістівської команди на чемпіонатах області з футболу. А ще він був добрим сім’янином, другом… Багато чого не встиг реалізувати, але залишив після себе великі здобутки. Пам’ять про нього житиме у серцях його друзів-фуболістів та послідовників.

На ініціативу Василя Хомича щороку проводити турнір на честь талановитого вістівчанина-футболіста радо зголосився депутат обласної ради Іван Данів.

У турнірі взяли участь чотири команди – з Вістови, Боднарова, Студінки та Підгірок.

Цього року пофортунило вістівській команді, яка здобула І місце та одержала кубок. ІІ місце отримала команда зі Студінки, яка у попередніх роках була чемпіоном у цьому турнірі. ІІІ місце посіла команда з Боднарова.

Відразу після закінчення гри відбулась урочиста церемонія нагородження команд-призерів. Усі грошові призи команди віддали родині славетного земляка.