Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Дорогі діти, вчителі, батьки!

1472650505_zvon

2019.08.30

Щиро вітаю  всіх вас з Днем знань і початком нового 2019-2020 навчального року!

   1 вересня - це свято, що живе у пам'яті кожної людини. У когось свято Першого дзвоника асоціюється зі шкільними роками, хтось пам'ятає роки навчання в університеті, а молодому вчителю, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій власний урок.

 Святом знань, мудрості, молодості та надії розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень, яка поведе Вас  шкільними  предметами у глибини науки, буде вчити вас вчитися, долати перешкоди, виховувати свій характер і волю. 

    Упевнена, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення, а ваші здібності й наполегливість стануть запорукою подальших успіхів у житті. 

    Не зупиняйтеся на досягнутому, ставте перед собою високі завдання та досягайте нових звершень, розвивайте свій інтелект, зростайте духовно,   продовжуйте кращі традиції наших славетних земляків,  цінуйте своїх батьків та учителів. 

    Переконана, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння ви вміло застосуєте на благо української держави та рідного краю!

    Бажаю  всім  учням підкорити нові вершини знань, адже знання – це сила творіння, добра та суспільної злагоди.

    Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

   Окремо, велике спасибі Вам, шановні вчителі. З нагоди свята прийміть мої найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність у виконанні такої високої місії, як виховання підростаючого покоління. Здоров'я Вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів. 

    Вітаю  шановних батьків. Разом із своїми дітьми ви торуєте цей непростий шлях. Радієте їхніми успіхами, переймаєтесь невдачами, підтримуйте у важку хвилину. Нехай ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

    Нехай цей навчальний рік відкриє  юним громадянам нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей.

Вітаю  Вас  з Днем знань, з новим навчальним роком!

 

Любов Луцан, начальник відділу освіти, молоді та спорту

районної державної адміністрації


 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Серпень 2019
В П В С Ч П С
28 29 30 311 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31