Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Працівників культури та аматорів народного мистецтва  привітали з професійним святом

dscn0064

2019.11.08

Цими днями в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. На Калущині вже  стало гарною традицією вітати працівників сфери культури, які повсякчас своєю творчістю та любов’ю до обраної професії запалюють та зігрівають серця людей. І саме тому сьогодні, 8 листопада, на урочистості до районного Будинку культури завітали як ті, хто  береже культурні традиції краю, так  і їх шанувальники та просто творчі люди. Привітати людей, чиє життя пов’язане з культурним надбанням нашої нації, прийшли і представники районної влади.

«Багатий талантами наш край, – наголосив у вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Любомир Білоус. – Я високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Вдячний за те, що своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну та Калущиину, примножуєте їх успіхи і досягнення. Поки звучить пісня – доти нація живе».

Здійснення усіх заповітних мрій та творчих злетів усім присутнім побажала голова постійної комісії з питань культури районної ради Вікторія Конєвич.

Подяками, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, особистий внесок в реалізацію державної політики у сфері культури в районі  нагороджено кращих працівників.

Вітала колег із професійним святом і начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Молдавчук, яка наголосила, що культура району щороку примножує вагомі здобутки. Так, аматори народного мистецтва з нашого краю стали переможцями у багатьох обласних та всеукраїнських фестивалях. Також здобули перемогу і в міжнародних фестивалях. Щороку у селах, в районі та за його межами працівники культури беруть участь у багатьох мистецьких заходах, під час яких здобувають безліч нагород.

Подякувавши усім за плідну співпрацю, Тетяна Молдавчук нагородила грамотами, дипломами та пам’ятними сувенірами переможців  районного конкурсу  «Кращий за професією».  

Новопризначені працівники,  ті, хто тільки розпочинає свою творчу дорогу у цій сфері, поклялися все робити задля примноження культурних надбань. Своє музичне вітання усім присутнім у залі дарували  кращі  аматори сцени Калущини, за що глядачі ще довго аплодували, дякуючи за створену  ауру  гарного настрою. Ведучими свята виступили відомі працівники культури Олександр Новосад і Радіон Прокопчук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2019
В П В С Ч П С
27 28 29 30 311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30