Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Триває акція «16 днів проти насильства»

422

2019.11.27

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в Калуському районі проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка проводиться  структурними підрозділами районної державної адміністрації  за участю представників правоохоронних органів, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  засобів масової інформації та громадських організацій.

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства;

- формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

 Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав.

Тема домашнього насильства не перестає бути надзвичайно актуальною. Адже, насильство, жорстокість, які породжуються в сімейному середовищі, на превеликий жаль, для переважної більшості дітей стають нормою, яку вони переносять і в доросле життя, і не тільки сімейне. Насильство в родині породжує загальну агресію, яка проявляється у войовничості, нетерпінні до інших людей, породжує конфлікти у суспільстві.

 Протидію явищу насильства в родині розпочато з прийняття 15.11.2001року Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», яким визначено основні поняття у сфері попередження насильства в сім’ї, форми насильства (фізичне, психологічне, сексуальне, економічне), а також органи і установи, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї. 

У рамках проведення акції «16 днів проти насильства»    службою у справах дітей Калуської райдержадміністрації спільно з РЦСССДМ  за участі  педагогічного колективу Тужилівського НВК  проведено інформаційно-роз’яснювальну програму «Стоп насильству!».  

Досягнення позитивних результатів у протидії насильству в сім’ї щодо дітей можливе тільки за умови соціального партнерства державних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості й розробки механізму міжвідомчої взаємодії у цих питаннях.
<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2019
В П В С Ч П С
27 28 29 30 311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30