Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Владислав Криклій: Наступний рік в Україні має стати роком великого будівництва

86

2019.12.02

Перебуваючи з робочою поїздкою на Прикарпатті, міністр інфраструктури України Владислав Криклій спільно з головою ОДА Денисом Шмигалем, оглянули хід проведення аварійно-відновлювальних та будівельних робіт на мостах в області. У заході взяв участь заступник голови РДА Любомир Білоус.

Владислав Криклій зазначив: «Наступний рік в Україні має стати роком великого будівництва. Упевнений, що Івано-Франківщина на наступний рік відзначиться розбудовою великої кількості мостів. Буде прийнято багато не простих інфраструктурних рішень, саме по встановленню мостових переходів. Вважаю, що при правильній координації дій та організації роботи можливо отримати необхідні результати - це той фундамент, який дозволить розвивати економіку та туризм в Україні».

Посадовці ознайомились із проведенням робіт з відновлення мосту через річку Чечва на автомобільній дорозі Пійло-Довге Калуське, який зруйновано паводковими водами 20-21 травня. Для цих робіт більшість коштів виділено з резервного фонду Державного бюджету.

Також представники влади відвідали місце спорудження мостового переходу в с. Боднарів.

З початком будівництва в обласному центрі у проект були внесені певні корективи, зокрема, забивні палі замінили на буронабивні через глинясті ґрунти, залізобетонну конструкцію замінили суцільною металевою.

«Реконструкція мосту через річку Чечва на автомобільній дорозі Пійло-Довге Калуське проводиться швидкими темпами. До закінчення року заплановано завершити роботи по його встановленню, якість проведених робіт має бути високою, які б жорсткі терміни не встановлювались. Цей міст є показовим та принциповим, оскільки ці роботи є випробуванням наших можливостей. Переконаний, що завдяки підтримці керівництва держави у наступному році у ремонті й будівництві доріг і мостів ми матимемо великий поступ», - наголосив Денис Шмигаль.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Грудень 2019
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4