Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

dscn0123

2019.12.02

2 грудня заступник  голови Калуської райдержадміністрації Любомир Білоус провів нараду з начальниками управлінь, відділів та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Любомир Білоус  підвів підсумки роботи райдержадміністрації за минулий тиждень та поінформував присутніх про завдання, які необхідно виконати структурними підрозділами райдержадміністрації цього тижня.

На нараді йшлося про створення ліквідаційних комісій в управлінні агропромислового розвитку та управлінні економічного розвитку і торгівлі РДА, прийняття районних програми для соцільної підтримки людей з інвалідністю по зору та програми з молодіжної політики. Крім того, йшлося про надання медичних послуг у сільських закладах охорони здоров’я, про ревізію закладів бюджетної сфери щодо отримання якісних послуг з теплопостачання.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Федун порушила питання про необхідність перейменуваня шкіл та НВК у гімназії та ліцеї, оскільки з наступного року для шкіл не буде здійснюватися освітня субвенція.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту Роман Кравець поінформував присутніх, що на території району очікується значне погіршення погодних умов, та порушив питання про роботу дорожних служб. Начальник управління Держпродспоживслужби в районі Григорій Химич розповів про впровадження в навчальних закладах європейської системи контролю НАССР, наголосив на необхідності паспортизації харчоблоків та контролю температурного режиму шкіл.

За підсумками наради заступник голови райдержадміністрації Любомир Білоус дав доручення для вирішення порушених питань.

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Грудень 2019
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4