Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Про перспективи розвитку культури в районі йшлося на нараді

dscn0002

2020.01.14

13 січня під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Жанни Табанець проведено нараду, у роботі якої взяли участь керівник апарату РДА Олена Романишин, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Молдавчук і директор міськрайонної філії центру зайнятості Світлана Довганич.

На нараді обговорили проблематику та основні напрямки роботи галузі культури району.

Начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Молдавчук підвела підсумки роботи сфери культури за минулий рік та окреслила основні завдання у поточному році. Основну увагу звернено на зміцнення матеріально-технічної бази закладів, впровадження нових форм і методів культурно-просвітницької роботи, розвиток аматорського народного мистецтва. Так, у поточному році необхідно попрацювати над вирішенням таких завдань, як встановлення опалення у закладах культури, проведення капітального та поточного ремонтів.

Крім того, народні доми потребують оновлення матеріально-технічної бази: звукопідсилювальної техніки, проведення Інтернету, придбання театральних крісел, поповнення книжкового фонду у бібліотеках та ін.

Голова РДА Жанна Табанець наголосила на важливості залучення дітей та молоді до читання, адже в час комп’ютеризації читання книг відходить на задній план. Тому дуже важливо, наголошує Жанна Табанець, знайти різноманітні мотиваційні методи, щоб діти мали охоту читати книги.

«Галузь культури сьогодні працює в нелегких умовах, а народні доми і бібліотеки потребують багато зусиль та фінансування для їх нормального функціонування. Проте кожен повинен розуміти, що ми живемо у час, коли потрібно працювати над новими ідеями та проектами і втілювати їх в життя», – підкреслила голова райдержадміністрації Жанна Табанець.
<<< Повернутись в розділ
Календар
Січень 2020
В П В С Ч П С
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1