Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Прийомна сім’я – це для мене!

2

2020.03.23

      Родина- яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які  позбавлені цього почуття. І хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Вони позбавлені любові та піклування та один на один постають перед життєвимитруднощами.
          Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає більш актуальною і болючішою темою для нашого суспільства. Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики. Перевага надається вихованню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у родині (усиновлення, опіка,  піклування, передача на виховання у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї).
          Прийомна сім’я – це сім’я, або особа, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Порядок прийому дітей в сім'ї встановлено постановою Кабінету міністрів України № 565 від 26 квітня 2002 року «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю». Ті, хто взяли дітей у прийомну сім'ю, є прийомними батьками, а влаштовані діти — прийомними дітьми.
           В Калуському районі  успішно функціонує 3 прийомні сім’ї, в яких виховується 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 особа з їх числа. Прийомні батьки створили належні умови для всебічного розвитку дітей, одержання ними освіти, підготовки до самостійного життя та праці. За період функціонування прийомних сімей негативного ставлення з боку прийомних батьків до дітей не виявлено.   
         Діти - це наше майбутнє, і не важливо чи то твоя рідна дитина, чи просто маленька особистість, яка хоче відчути твою підтримку та часточку любові. Ми повинні пам’ятати, що для щастя цих дітей потрібно так мало: добре слово, привітна посмішка і надія на краще майбутнє…
       Якщо Ви відчуваєте в собі сили та бажаєте подарувати шанс на гідне життя дитині-сироті або дитині, позбавленій батьківського піклування, звертайтесь до нас: служба у справах дітей Калуської райдержадміністрації, вул.Чорновола, 12, м.Калуш, тел. 6 27 47.

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Березень 2020
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4