Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

zasydannya

2020.05.22

   

     22 травня під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Жанни Табанець відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

    На засіданні комісії йшлося про продовження карантину та пом’якшення карантинних обмежень на території району.

     На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21.05.2020 №18  районна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про продовження дії карантину з 22 травня до 22 червня 2020 року на території району.

     Однак,  карантинні обмеження пом’якшено.  З  22 травня дозволяється здійснювати: проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб; діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях); роботу закладів охорони здоров’я, що надають стоматологічні послуги; проведення релігійних заходів (не більше  однієї особи на 10 кв. м.). Слід наголосити, що надання стоматологічних послуг здійснюватиметься за умови дотримання усіх санітарно-гігієнічних вимог, прописаних Міністерством охорони здоров’я України. З 1 червня дозволено відвідування закладів дошкільної освіти.

    Суб’єкти господарювання усіх форм власності повинні і надалі дотримуватися протиепідемічних заходів, розроблених та затверджених Головним державним санітарним лікарем України. Калуське районне управління головного  управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде здійснювати контроль за  дотриманням   протиепідемічних заходів.

       Також із 22 травня  відновлено роботу приміського транспорту за умови перевезення пасажирів у межех кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевезення пасажирів приміським автомобільним транспортом повинно здійснюватися з урахуванняи рекомендацій Держпродспоживслужби, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби.

    На засіданні комісії  йшлося і про додаткові заходи щодо виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції та організацію для них  належного  соціального  супроводу.

       Крім того,  під час засідання районної комісії ТЕБ та НС йшлося про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах району, а також  про вжиття комплексу невідкладних заходів, пов’язаних з недопущенням поширення борщівника Сосновського.

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Травень 2020
В П В С Ч П С
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6