Калуська районна
державна адміністрація

Новини


На засіданні районної комісії ТЕБ та НС йшлося про ліквідацію наслідків повені та недопущення поширення коронавірусної хвороби

dscn0012

2020.06.30

30 червня під керівництвом голови РДА Жанни Табанець відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні йшлося про ліквідацію наслідків повені, яка вирувала на Прикарпатті минулого тижня.  У роботі комісії взяли участь сільські голови.

Нагадаємо: районна комісія визначила дану ситуацію як надзвичайну ситуацію місцевого рівня природного характеру, пов’язану із дуже сильним дощем. Відтак було утворено районний штаб для ліквідації наслідків негоди. Скоординовано наявні технічні ресурси для ліквідації стихії. Керівники організацій доповіли про стан  пошкодження об’єктів, проведення відновлювальних робіт у районі. Зокрема, проведено роботи із забезпечення проїзду автошляхами, відновлення газо- та електропостачання. Наразі проводяться роботи з дезінфекції води у криницях, рятувальники здійснюють відкачування води із підтоплених домогосподарств.

У населених пунктах району органами місцевого самоврядування організовують обстеження пошкоджених будівель і дорожньої інфраструктури для встановлення розмірів нанесених збитків та визначення обсягів коштів, необхідних для їх відновлення. Постраждале населення має отримати фінансову допомогу від держави.

За підсумками сьогоднішнього засідання ухвалено протокольне рішення щодо продовження невідкладних заходів з подолання наслідків надзвичайної ситуації. На засіданні комісії затвердили перелік об’єктів на території Голинської і Тужилівської сільських рад, які були пошкоджені стихією та потребують першочергового відновлення. Дано доручення уточнити інформацію про кількість колодязів на території сільських рад, які потребують відкачування води та/або дезінфекції. Крім того, буде виділено кошти з районного матеріального резерву на придбання пального рятувальникам та міськрайонній філії лабораторного центру МОЗ.

Також під час засідання районної комісії ТЕБ та НС обговорили протиепідеміологічну ситуацію у зв’язку із захворюваністю на коронавірус, яка на Прикарпатті залишається напруженою. Наголошено на  посиленні контролю за дотриманням протиепідемічних норм.

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Червень 2020
В П В С Ч П С
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4