Калуська районна
державна адміністрація

Новини


У Калуському районі продовжено карантин до 31 серпня

11

2020.07.31

30 липня під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Жанни Табанець відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії йшлося про встановлення карантину з 1 до 31 серпня та про епідемічну ситуацію на території району, пов’язану із коронавірусною інфекцією.

З метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на виконання вимог законодавства, рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та з урахуванням обговорення районна комісія з питань ТЕБ та НС встановила карантин з 1 серпня до 31 серпня 2020 року на території району.

Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій району, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання незалежно від форми власності, які здійснюють свою діяльність на території району, доручено взяти під особистий контроль виконання протиепідемічних заходів, спрямованих для недопущення поширення коронавірусної хвороби на території району.

Згідно з рішенням районної комісії з питань ТЕБ та НС, заборонено роботу після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та діяльності закладів з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос. Заборонено роботу дитячих розважальних центрів (кімнат), що розташовані в приміщеннях, у тому числі у складі інших закладів.

Доручено посилити здійснення заходів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів під час карантину в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, у дошкільних дитячих закладах, салонах краси та перукарнях.

Відповідно до рішення комісії, профільні структурні підрозділам та установи спільно з правоохоронцями, в межах компетенції, здійснюватимуть щоденний моніторинг протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів, роботи закладів харчування, а також розважальних заходів у нічний час доби.
<<< Повернутись в розділ
Календар
Липень 2020
В П В С Ч П С
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1