2020.08.25
Постанова №3 від 25 серпня 2020 р_ Калуської районної ТВК.PDF
Додаток №1
Спаська сільська ВК
1.Максимів Галина Миколаївна – «Свобода» – голова ВК
2.Гусак Любов Володимирівна «ЄС» – заступник голови
3.Василишин Іванна Іванівна – «Слуга народу» - секретар
4.Міхоцька Марія Павлівна – «Слуга народу» - член ВК .
5. Самійло Тетяна Зіновіївна – «ЄС» -член ВК .
6. Луштва Галина Михайлівна – «Платформа громад» - член ВК.
7.Носурак Тамара Володимирівна –«Слуга народу».
8.Михайлишин Марія Володимирівна –«КУН».
9.Кравчук Інна Володимирівна – «ЄС».
10.Максимів Людмила Ярославівна –«Батьківщина»
11.Шульга Алла Анатоліївна –«Батьківщина»
Секретар І.І.Бойчук
Додаток №2
РОЖНЯТІВСЬКА СЕЛИЩНА ВК
1.Людкевич Степанія Степанівна – «Батьківщина» - Голова ВК
2.Гошків Ірина Михайлівна – «Слуга народу» - заступник голови.
3.Павлюк Ольга Олегівна – «Платформа громад» - секретар.
4.Фітяк Богдана Василівна – «Слуга народу» - член ВК
5.Голубовська Олександра Романівна – «Батьківщина» - член ВК.
6.Сеничак Людмила Василівна – «Слуга народу»- член ВК.
7.Сенюк Василь Дмитрорвич – «ЄС» - член ВК.
7.Опанасюк Ірина Василівна – «ЄС» - член ВК
9.Дирів Галина Михайлівна – «Радикальна партія»- член ВК.
10.Хімій Михайло Васильович –«Свобода» - член ВК.
11.Лазарович Роман Зенонович –«ЄС» - член ВК.
12.Грицуняк Лілія Володимирівна – «СіЧ» - член ВК.
Секретар І.І.Бойчук
Додаток №3
ВИТВИЦЬКА СІЛЬСЬКА ВК
1.Штурмак Оксана Михайлівна – «ЄС» - голова ВК .
2.Юсип Любов Михайлівна – «Слуга народу» - заступник голови .
3.Процак Ірина Степанівна – «Платформа громад» - секретар
4.Юсип Мар’яна Миколаївна – «Слуга народу» - член ВК.
5.Дяків Марія Вікторівна – «Батьківщина» - член ВК.
6.Петрів Ярослава Михайлівна – «Батьківщина» - член ВК.
7.Курудз Віра Василівна – «ЄС» - член ВК.
8.Волошин Леся Станіславівна – «ЄС» - член ВК.
9.Мига Христина Дмитрівна – «Батьківщина» - член ВК.
10.Тупиця Марія Русланівна – «Слуга народу» - член ВК.
11.Ільницька Мар’яна Мар’янівна – «Свобода» - член ВК.
Секретар І.І.Бойчук
Додаток №4
ВЕРХНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА ВК
1.Данюк Світлана Яківна –«Слуга народу» - голова ВК.
2.Щербій Оксана Йосипівна – «ЄС» - заступник голови.
3. Піхманець Леся Михайлівна – «Батьківщина» - секретар.
4.Зелененко Світлана Анатоліївна – «ЄС» - член ВК.
5.Гузій Тереза Йосипівна – «ЄС» - член ВК.
6. Менчук Надія Степанівна – «Батьківщина» - член ВК.
7.Бігун Леся Іванівна – «Платформа громад» - член ВК .
8.Іващишин Надія Олексіївна – «Батьківщина» - член ВК .
9.Лесів Галина Михайлівна – «Слуга народу» - член ВК .
10.Височан Наталія Романівна – «Слуга народу» - член ВК.
Секретар І.І.Бойчук
Додаток №5
ВИГОДСЬКА СЕЛИЩНА ВК
1. Пирин Оксана Петрівна – «Батьківщина» - голова ВК.
2. Вигодованюк Ярослав Богданович – «ЄС» - заступник голови.
3. Кравчук Віта Василівна – «Слуга народу» - секретар .
4. МисюкМаряна Богданівна – «Батьківщина» - член ВК.
5. Шатило Ганна Романівна –«Слуганароду»- член ВК.
6. Кренців Лариса Ярославівна – « ЗА майбутнє» - член ВК.
7. Хомин Ольга Володимирівна – «ЄС» - член ВК.
8. Павлів Ольга Василівна –«ЄС» - член ВК.
9. Беляк Наталія Василівна –«Слуга народу» - член ВК.
10. Крошняк Леся Миколаївна - «Батьківщина»- член ВК.
11. Бойчук Наталія Ярославівна – «Нац. Корпус» - член ВК.
12. Наум Любов Василівна – «За майбутнє»- член ВК.
13. Юсип Уляна Миколаївна – «Платформа громад» -член ВК.
14. Мураль Надія Романівна – «Свобода» - член ВК.
Секретар І.І.Бойчук
Додаток №6
ВОЙНИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
1. Лупа Галина Михайлівна – «Батьківщина» - голова ВК.
2. Колос Іван Іванович – «ОПЗЖ» - заступник голови.
3. Лесюк Валентина Іванівна – «ЄС» - секретар .
4. Гаджера Святослав Ярославович – «ОПЗЖ» - член ВК.
5. Шевченко Олег Юрійович – «ОПЗЖ»- член ВК.
6. Сербанюк Сніжана Андріївна – «ЄС» - член ВК.
7. Панчук Наталія Олексіївна – «Батьківщина»- член ВК.
8. Литвиненко Богдана Сергіївна – «Слуга народу» - член ВК.
9. Солтис Олена Ярославівна – «Слуга народу» - член ВК.
10. Демус Оксана Михайлівна – «Платформа громад» - член ВК.
11. Панчій Наталія Василівна – «ЄС» - член ВК.
12. Палагній Любомира Михайлівна – «Слуга народу» - член ВК.
13. Каній Галина Григорівна – «Батьківщина» -член ВК.
Секретар І.І.Бойчук
Додаток №7
БРОШНІВ-ОСАДСЬКА СЕЛИЩНА ВК
1. Гуцуляк Оксана Ігорівна – «Платформа громад» -голова ВК.
2. Лопачук Мар’яна Ярославівна – «Слуга народу» -заступник голови.
3. Богданова Ірина Сергіївна – «Батьківщина» - секретар .
4. Ковальчук Віталій Васильович – «ЄС» - член ВК.
5. Боринець Світлана Василівна – «ЄС» - член ВК.
6. Агафіна Ірина Мирославівна – «Слуга народу» - член ВК .
7. Завадецький Зіновій Зіновійович – «Батьківщина» - член ВК.
8. Івахнюк Іванна Романівна – «Свобода» - член ВК.
9. Маліборська Наталія Петрівна – «ЄС» - член ВК.
10. Курещук Віталія Ігорівна – «Слуга народу » - член ВК.
Секретар І.І.Бойчук
Додаток №8
ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВК
1. Клюс Марія Іванівна – «ЄС» - голова ВК.
2. Клюс Марія Іванівна – «Батьківщина» - заступник голови.
3. Мельник Тетяна Петрівна – «Свобода»- секретар.
4. Котіль Наталія Василівна – «СН» - член ВК.
5. Чопей Любов Михайлівна – «СН» - член ВК.
6. Матущак Ольга Романівна – «ЄС» - член ВК.
7. Клюс Наталія Василівна – «Батьківщина» - член ВК.
8. Данилів Наталія Іванівна – «Платформа громад» - член ВК.
9. Клюс Галина Михайлівна – «ЄС» - член ВК.
10. Тарас Любов Миколаївна – «СН» - член ВК.
Секретар І.І.Бойчук
Додаток №9
НОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА ВК
1. Когут Олександра Степанівна – «Платформа громад» - голова ВК.
2. Бігун Руслана Василівна – «Батьківщина»- заступник голови.
3. Лапчак Любов Василівна – «ЄС» - секретар.
4. Головчак Мар’яна Володимирівна – «СН» - член ВК.
5. Конечна Тетяна Іванівна – «СН» - член ВК.
6. Лоза Ольга Іванівна – «ЄС» - член ВК.
7. Тараніна Ольга Степанівна – «ЄС» - член ВК.
8. Комарин Галина Михвйлівна – «За майбутнє» - член ВК.
9. Семаньків Вікторія Василівна – «Батьківщина» - член ВК.
10. Габчак Віра Василівна – «Батьківщина» - член ВК.
11. Лесюк Мар’яна Ярославівна – «СН» - член ВК.
12. Петрів Мар’яна Дмитрівна – «За майбутнє» - член ВК.
13. Тимків Ярослав Семенович – «НРУ» - член ВК.
Секретар І.І.Бойчук
Додаток №10
ПЕРЕГІНСЬКА СЕЛИЩНА ВК
1. Скрипка Наталія Володимирівна – «ЄС» - голова ВК.
2. Вагилевич Володимир Михайлович – «Свобода» - заступник голови.
3. Черпак Анна Романівна – «Батьківщина» - секретар.
4. Семкович Ольга Василівна – «СН» - член ВК.
5. Лутчин Христина Петрівна – «ЄС» - член ВК.
6. Маршалко Мирослава Миколаївна – «Рад. Партія О.Ляшка» - член ВК.
7. Яцук Іванна Йосипівна – «Платформа громад» - член ВК.
8. Люклян Любов Василівна – «СН» - член ВК.
9. Долинчук Світлана Василівна – «СН» - член ВК.
10. Хованець Руслана Миколаївна – «ЄС» - член ВК.
11. Семко Анна Петрівна – «Батьківщина»- член ВК.
Секретар І.І.Бойчук