Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

119505536_660779098148522_433667289312847185_n

2020.09.14

      14 вересня   під керівництвом голови Калуської районної державної адміністрації  Жанни Табанець відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

     На засіданні комісії  обговорили епідемічну ситуацію на території району, пов’язану із гострою респіраторною хворобою COVID-19.  Керівники медичних закладів проінформували членів комісії про ситуацію із захворюваністю в районі  та роботу медичних закладів з надання допомоги хворим, про забезпеченість засобами індивідуального захисту медичних працівників. Представники Калуського відділу поліції та Калуського  управління Держпродспоживслужби  доповіли  про  роботу мобільних груп, які в цих непростих умовах  здійснюють  контроль за дотриманням умов карантину та виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, зокрема, проводять  моніторингові відвідування закладів громадського харчування  та забезпечують  контроль за дотриманням карантинних обмежень в цих закладах.  

     Жанна Табанець зазначила, що ситуація із захворюваності населення на COVID-19 в Україні та в області, на жаль, ускладнюється і залишається надзвичайно напруженою,  кількість хворих збільшується.  З 14 вересня 2020 року   встановлено “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Калуському районі. Голова райдержадміністрації Жанна Табанець наголосила на консолідованій роботі усіх структур, що забезпечують життєдіяльність району, відповідальності кожного за свою ділянку роботи, особливу увагу потрібно звернути  на посиленні контролю за дотриманням  протиепідемічних обмежувальних заходів.

     Районна комісія ТЕБ та НС прийняла ряд рішень щодо вжиття додаткових профілактичних, протиепідемічних  та  інших заходів. Зокрема, доручено керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівникам територіальних органів  виконавчої влади, органам місцевого самоврядування та суб’єктам господарювання забезпечити виконання карантинних заходів “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

     Калуське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та Калуський відділ поліції ГУ НП в Івано-Франківській області здійснюватимуть  контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів.

     Йшлося під час засідання комісії і про виплату матеріальної грошової допомоги постраждалим мешканцям  району від надзвичайної ситуації у червні цього року.  Голова райдержадміністрації Жанна Табанець підкреслила важливість цього питання та зазначила, що постраждале населення має отримати фінансову допомогу від держави. Після червневих паводків дії районної державної адміністрації були спрямовані на те, щоб постраждалі люди якнайшвидше отримали фінансову допомогу,  як цього вимагав  Президент та Уряд.

     Враховуючи подання управління соціального захисту населення районної державної адміністрації    комісія  затвердила  доповнення  до Зведеного списку постраждалих (власників (співвласників) для виплати матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню від надзвичайної ситуації, яка мала місце 22-23 червня на  території Калуського району.

     Рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Калуського району.

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Вересень 2020
В П В С Ч П С
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3