Калуська районна
державна адміністрація


1 липня розпочався фотоконкурс “Вікі любить Землю”

viki-ljubit-zemlju

2020.07.03

     З 1 по 31 липня 2020 року відбудеться українська частина міжнародного фотоконкурсу “Вікі любить Землю”, присвяченого пам’яткам природи України.

     Конкурс має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України під вільною ліцензією для ілюстрування Вікіпедії та інших проєктів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища.

     В Україні фотозмагання проводяться восьмий рік поспіль. За попередні роки учасники подали на конкурс світлини понад 4 тисяч об’єктів природно-заповідного фонду України. Конкурсанти завантажили понад 80 тисяч вільних зображень, зроблених у національних природних парках, заповідних урочищах, заказниках, біосферних, природних заповідниках, на території пам’яток природи, ботанічних садів, дендрологічних та  зоологічних парків.

     Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

     Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть найбільше балів за фотографування пам’яток, що зазначені у конкурсних списках. Також будуть відзначені конкурсанти, що сфотографують найбільше пам’яток у кожному з 27 регіонів України. При визначенні переможців у цих номінаціях перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу. Журі також обере найкращі світлини кожного з 27 регіонів України та десять найкращих фотографій конкурсу. Переможці за кількісним внеском та автори найкращих світлин будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі.

     Детальніше з умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитись за посиланням: http://wikilovesearth.org.ua/rules/

     Організаційний комітет:  wle@wikimedia.org.ua

       Сторінки у соціальних мережах:    https://uk ua.facebook.com/Wikimedia.Ukraina  ; https://www.instagram.com/wikimedia_ukraine/

 

Довідково: «Вікімедіа Україна» – громадська організація, регіональне віділення Фонду Вікімедія, що займається підтримкою проєктів Вікімедіа (Вікіпедії, Вікіновин, Вікімандрів тощо) в межах України. У 2013 році вона першою провела фотоконкурс «Вікі любить Землю» і є організатором міжнародного конкурсу.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Липень 2020
В П В С Ч П С
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1