Калуська районна
державна адміністрація


Світлана Онищук: Децентралізація — це складна й глибинна реформа, яка перебудує всю систему управління країною

7765

2019.12.02

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області. У ньому взяли участь народний депутат України Олександр Матусевич, голова профільної постійної комісії обласної ради Василь Мельничук, експерти.

«Децентралізація є складною й глибинною реформою системи управління країною, і саме завдяки передаванню повноважень і фінансів на місця громади отримають можливості самостійно ухвалювати рішення і відповідати за їх реалізацію. Вже сьогодні реформу, без перебільшення, можна назвати однією з найуспішніших в державі», - наголосила Світлана Онищук, відкриваючи засідання.

Начальник управління з питань децентралізації та регіонального розвитку облдержадміністрації Микола Дем’янчук озвучив пропозиції щодо оновленого перспективного плану формування територій громад Івано-Франківської області, до яких були внесені зміни і доповнення під час  поїздок робочих груп і зустрічей на місцях з депутатами місцевих рад, керівниками органів місцевого самоврядування та представниками територіальних громад. «Доопрацювання здійснювалися з допомогою нових методик оцінки спроможності територіальних громад, над ними працювали структурні підрозділи ОДА, експерти, широке коло осіб», - повідомив він.  

Після обговорення запропонованих змін вони були схвалені міжвідомчою регіональною робочою групою. Зазначимо, що згідно з пропозиціями, які будуть передані на затвердження до Кабінету Міністрів України, на Прикарпатті передбачається 57 ОТГ.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Грудень 2019
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4