Калуська районна
державна адміністрація


Обговорено перспективний план формування територій громад в області

88

2020.01.28

27 січня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області, де йшлося про результати консультативної зустрічі щодо перспективного плану формування територій громад в області, яка пройшла нещодавно у Міністерстві розвитку громад і територій України.

Цей захід відбувся за участі народних депутатів України Оксани Савчук, Олени Вінтоняк, Володимира Тимофійчука, Олександра Матусевича, Ігоря Фріса, Зіновія Андрійовича першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, заступника голови ОДА Дмитра Романюка, керівників структурних підрозділів ОДА, обласних служб, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та ЗМІ.

«Реформа децентралізація - одна з головних та найважливіших реформ у нашій країні. Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування докладають максимум зусиль щодо ефективного її проведення в нашій області. Важливо зазначити, що розроблений проект перспективного плану був двічі розглянутий на засіданні регіональної робочої групи, а пропозиції щодо його актуалізації обговорювались з депутатами обласної ради на засіданнях профільної комісії та сесії обласної ради», - наголосила Світлана Онищук.

Посадовець розповіла, що облдержадміністрацією проведено ретельну роботу  щодо  напрацювання пропозицій до оновленого плану формування територій громад області, а перспективний план охоплює всю територію області.

«За результатами засідання Міністерства розвитку громад та територій України Прикарпаття увійшло до п’ятірки кращих за рівнем підготовки цього проекту перспективного плану формування територій громад області. Вважаю, що це результати щоденної ретельної роботи, приклад ефективного діалогу обласної державної адміністрації із громадами задля ефективної реалізації реформи децентралізації в регіоні», - зазначила посадовець.

Були обговорені пропозиції щодо проекту перспективного плану формування територій громад області. При прийнятті рішень робочою групою враховувалися пропозиції та звернення, які надійшли до обласної державної адміністрації.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Січень 2020
В П В С Ч П С
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1