Калуська районна
державна адміністрація


На Прикарпатті говорили про загальну середню освіту

32

2020.01.23

В Івано-Франківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням німецької мови відбулася тематична робоча зустріч «Забезпечимо якість освіти разом» заступника міністра освіти і науки України Любомири Мандзій із керівниками закладів загальної середньої освіти міста.

Цей захід відбувся за участі заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Романюка, голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака, директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктора Кімаковича.

«Ми обговоримо нововведення, які передбачені Законом України «Про загальну середню освіту» та нові можливості педагогічних працівників у підвищенні кваліфікації. Зосередимо увагу на вивченні потреб, які має педагогічна спільнота. Ми надамо гарантоване право вчителю обирати самостійно форму, вид і зміст підвищення кваліфікації та допоможемо вчителю у професійному зростанні. Необхідно вивчити позитивний практичний досвід Івано-Франківщини для того, щоб реалізовувати його в межах України», - наголосила Любомира Мандзій.

Також посадовець розповіла про створення першого вересня цього року центрів професійного розвитку вчителів, заплановану презентацію державного стандарту базової освіти та доопрацювання концепції розвитку природничо-математичної освіти.

Йшлося й про нові можливості професійного розвитку педагогічних працівників, програми підвищення кваліфікації, їх зміст, основні нововведення у цьому освітянському напрямку та використання коштів субвенції з Державного бюджету для його реалізації.

Як зауважувала посадовець урядовою постановою будуть врегульовані нові завдання підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Цей рік пілотний для реалізації цього нового проекту допомоги вчителю у професійному зростанні.

Додамо також, що посадовці з Міносвіти України та представники обласної влади побували у Івано-Франківському ліцеї № 23 імені Романа Гурика та Калуському ліцеї № 10, поспілкувалися з їх керівниками, соціальними партнерами, громадськістю та ЗМІ.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Січень 2020
В П В С Ч П С
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1