Калуська районна
державна адміністрація

Новини освіти


Обережно – НСО ( неопізнані смішні об’єкти)!

2

2017.08.01

Саме таку спільну назву взяли собі команди-переможці 2 сезону шкільної Ліги сміху ­- 42 учні Вістівського, Новицького, Тужилівського та Підмихайлівського НВК, відпочиваючи в Очакові з 30 червня по 8 липня. Разом із учасниками Ліги сміху в санаторії «Борисфен» і на турбазі «Очаків» відпочивав зразковий аматорський духовий оркестр Підмихайлівської дитячої школи мистецтв.

Перебуваючи на відпочинку в Очакові, діти мали можливість відвідати військову частину А2637 МВС ЗС України. Наші учні оглянули приміщення казарми, навчальний  клас, приміщення штабу військової частини. А також відсвяткували разом із місцевими жителями та військовими День Військово-Морських сил України.

Окрім цього, діти відвідали місцеві музеї та розвідувальний корабель спеціального призначення Військово-Морських Сил  України «Переяслів»,  який тепер базується в Очакові.

Не менш приємною для дітей була прогулянка морем на катері та відвідування Кінбурнської коси.

Кожен день для учасників Ліги сміху був повен емоцій та вражень! Щоранку команди прямували на зарядку, після чого відвідували процедури (чайну терапію та  арома-терапію). Позитивні та енергійні «відпочивальники» прямували на море де мали можливість досхочу накупатися, пограти пляжний волейбол та пограти в запропоновані ігри!

В обідній час, коли сонце по-особливому палюче та безжалісне, діти грали різні настільні ігри, твістер, співали, малювали на асфальті, розмальовували плакати.

Ввечері усі прямували на святкову дискотеку, а опісля, збираючись у великому «сімейному» колі, ділилися своїми враженнями та обговорювали плани на день наступний.

Переможці 2 сезону Шкільної ліги сміху намалювали плакат із своїми враженнями та побажаннями учасникам наступного сезону, якого усі з нетерпінням очікують!

Хочеться нагадати, що відпочинок дітей в Очакові відбувся завдяки голові Калуської РДА Наталії Бабій, командиру військової частини Віталію Харченку,  начальнику відділу освіти Оксані Савчук та начальнику відділу культури Тетяні Молдавчук.

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Серпень 2017
В П В С Ч П С
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2