Калуська районна
державна адміністрація

Управління соцзахисту інформує

Дата публікації: 2018.10.08

Розглянуто заяви щодо призначення одноразових матеріальних допомог учасникам АТО та членам їх сімей

4 жовтня відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, згідно з районною Програмою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік.

Дата публікації: 2018.10.08

«Гаряча лінія» з питань легалізації зайнятості  та заробітної плати

До відома жителів Калуського району!

Дата публікації: 2018.10.04

На засіданні круглого столу йшлося про детінізацію ринку праці

3 жовтня проведено круглий стіл на тему «Детінізація ринку праці – одне з головних завдань на шляху розвитку економіки України та захисту прав людей».

Дата публікації: 2018.10.04

Андрій Рева: Вік виходу на пенсію залишається незмінним для тих, хто в повному обсязі виконує умови пенсійної програми

Вік виходу на пенсію залишається незмінним для тих, хто в повному обсязі виконує умови пенсійної програми. Про це міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив у ефірі телеканалу «Прямий».

Дата публікації: 2018.10.02

Порядок отримання коштів невикористаної житлової субсидії

8215 До 1 листопада поточного календарного року продовжено строк подання заяви для отримання коштів щодо невикористаної житлової субсидії за рішенням комісії відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 (зі змінами).

Дата публікації: 2018.09.24

Уряд ініціював проведення заходів щодо виявлення фактів незадекларованої праці

Урядом 5 вересня цього року ухвалено розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці.

Дата публікації: 2018.09.19

На Одещині санаторій надає послуги із психологічної реабілітації учасникам АТО

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє про включення до списку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації ДП «Південь-Курорт -Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» (далі - суб’єкт надання послуг), який знаходиться за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с-ще Сергіївка, вул. Гагаріна, 1 а.

Дата публікації: 2018.09.13

Уряд ініціюватиме ухвалення низки рішень щодо захисту прав найманих працівників, – Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України ініціюватиме ухвалення і подальше втілення низки рішень, направлених на захист прав найманих працівників з огляду на дотримання умов праці та подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Асоціації міст та інших відомств.

Дата публікації: 2018.09.13

Управління соціального захисту РДА інформує про плани уряду щодо проведення перевірок роботодавців з легалізації тіньової зайнятості

Кожен українець — це «бойова» економічна одиниця, робота якого є вагомим внеском у ВВП, соціальну стабільність та економічну могутність держави. Тому, важливими завданнями уряду у сфері соціально – трудових відносин й надалі залишаються легалізація тіньової зайнятості і прихованих форм оплати праці та підвищення рівня заробітної плати.

Дата публікації: 2018.09.13

Уряд розпочав виплату зекономлених взимку субсидій

723 Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій вже звернулися 1 мільйон 127 тисяч домогосподарств і майже 21 тисяча сімей, які використовують для опалення електрику.

Дата публікації: 2018.09.07

Механізм субсидій захистить кожного, хто потребує допомоги, – Володимир Гройсман

Діючий нині механізм нарахування і виплати субсидій працюватиме і надалі, і кожен, хто потребує допомоги, отримає її. Про це під час «Години запитань до Уряду» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Дата публікації: 2018.09.07

Конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі, 10 серпня 2018 року Європейська комісія оголосила конкурс відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Сторінка 1 з 40 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Жовтень 2018
В П В С Ч П С
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3