Калуська районна
державна адміністрація

Заходи і події

Дата публікації: 2019.04.19

Європейський тиждень імунізації – 2019

Щорічно у в останній тиждень квітня проводиться Європейський тиждень імунізації. Головною метою цього тижня єпідвищення обізнаності населення про важливість повноцінної імунізації, сприяти більш активному використанню вакцин для захисту людей різного віку від інфекційних хвороб.

Дата публікації: 2019.04.19

Діти переглянули п’єсу «Вікно у вічність»

16 квітня в приміщенні Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка відбулася благодійна театральна постановка «Аффабель» за мотивами оповідання сучасного письменника Джона Бівера «Вікно у вічність» за участі молодіжного руху «Орієнтир».

Дата публікації: 2019.04.19

Щодо прав споживачів. Поради мешканцям Прикарпаття, якщо вони пошкодили або розбили товар в магазині

Покупець не зобов’язаний платити за пошкоджений у магазині товар,- роз’яснює начальник головного територіального управління юстиції Микола Станіщук.

Дата публікації: 2019.04.19

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

Незабаром, 21 квітня 2019 року в нашій державі відбудеться другий тур виборів Президента України. Більшість дільниць діятимуть в загальноосвітніх та спортивних школах, будинках культури, ВУЗах, лікарнях та інших приміщеннях, розташованих в будівлях з масовим перебуванням людей.

Дата публікації: 2019.04.18

На Калущині проведено семінар для працівників їдалень та  медичного персоналу загальноосвітніх навчальних закладів району

Нещодавно спеціалістами Калуського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби на базі Пійлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відділу освіти Калуської РДА проведено семінар-навчання для працівників шкільних їдалень та медичних сестер загальноосвітніх навчальних закладів району та Войнилівського професійного ліцею І-ІІ рівнів акредитації з питань дотримання вимог чинного законодавства при організації харчування в навчальних закладах та відпочинкових таборах.

Дата публікації: 2019.04.17

Проведено лекцію на правовиховну тематику з учнями Томашівської школи

053 Профілактична робота з подолання правопорушень серед неповнолітніх є одним з найважливіших напрямів виховної роботи з дітьми та молоддю.

Дата публікації: 2019.04.17

Представники Держпродпоживслужби Івано-Франківщини взяли участь в міжнародній конференції з питань розвитку публічного управління в Україні

11-12 квітня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась щорічна науково-практична конференція «Проблеми розвитку публічного управління в Україні», котра стала майданчиком для предметних дискусій та обміну досвідом як вітчизняних, так і зарубіжних науковців та практиків щодо розвитку державності в Україні.

Дата публікації: 2019.04.16

Проведено перший етап всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

У Калуші проведено перший етап всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, в яких брали участь шість команд різних шкіл міста Калуш та Калуського району.

Дата публікації: 2019.04.16

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: порушення та відповідальність під час виборів!

Доброго дня! Я – житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати, тому одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

Дата публікації: 2019.04.16

Пожежна безпека на виборчих дільницях

Пожежна безпека на виборчих дільницях

Дата публікації: 2019.04.16

У ДП «Калуський лісгосп» провели тактико-спеціальне навчання

Працівники пожежно-рятувальної служби області постійно проводять навчання на найбільш пожежонебезпечних об’єктах області. В ході таких навчань не тільки відпрацьовуються оперативні вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність обслуговуючого персоналу об’єктів на предмет дій у разі виникнення пожежі.

Дата публікації: 2019.04.12

Інформація про реалізацію права голосу під час ІІ туру голосування на виборах Президента України

Важлива інформація для громадян України щодо реалізації права голосу під час ІІ туру голосування на виборах Президента України.

Сторінка 1 з 80 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Квітень 2019
В П В С Ч П С
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4