Калуська районна
державна адміністрація

Заходи і події

Дата публікації: 2018.10.08

Розглянуто заяви щодо призначення одноразових матеріальних допомог учасникам АТО та членам їх сімей

4 жовтня відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, згідно з районною Програмою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік.

Дата публікації: 2018.10.08

Фітосанітарні вимоги Євразійського економічного союзу, Європейського союзу, Китайської Народної Республіки, Турецької Республіки щодо експорту рослинної продукції

Країни Євразійського економічного союзу (ЄАЕС), Європейського союзу (ЄС), Китайської Народної Республіки (КНР), Турецької Республіки виставляють особливі вимоги до експорту вітчизняної рослинної продукції. Фітосанітарні вимоги цих держав передбачають, що продукція, яка планується до експорту, повинна обстежуватись в період вегетації рослин. В підтвердження, того що такі заходи було здійснено, на даних територіях встановлюється офіційний статус вільної зони від шкідливих організмів.

Дата публікації: 2018.10.04

На засіданні круглого столу йшлося про детінізацію ринку праці

3 жовтня проведено круглий стіл на тему «Детінізація ринку праці – одне з головних завдань на шляху розвитку економіки України та захисту прав людей».

Дата публікації: 2018.10.02

Інформація про проведені культурно-мистецькі заходи за період з 27 до 30 вересня 2018 року

27 вересня 2018 р. працівники Калуської центральної районної бібліотеки долучилися до віртуальної зустрічі, яка відбувалася в Каразінському університеті (м.Харків) у межах Міжнародної наукової конференції «Креативність класики: сучасна бібліотека очима молодих бібліотекарів» із бібліотекарем та викладачем Дженніфер Веласкес.

Дата публікації: 2018.10.02

Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків

За інформацією завідувача сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Олега Матіїва, з 31.08.2018 року почав діяти Наказ Міністерства Регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт".

Дата публікації: 2018.10.02

В селах Вістова та Пійло проводились навчання правил пожежної безпеки

За статистикою, більшість пожеж, пов’язаних із загибеллю людей, виникає саме у житловому секторі. Незважаючи на постійні застереження, люди не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки. А це рано чи пізно призводить до пожежі і трагічних наслідків. Основними причинами пожеж у житловому секторі є необережне поводження громадян із вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації печей та димоходів, порушення правил експлуатації побутових електроприладів, коротке замикання електромережі.

Дата публікації: 2018.10.02

Рада зрівняла права жінок і чоловіків у ЗСУ

6 вересня 2018 року Верховна Рада ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях».

Дата публікації: 2018.10.02

Про фітосанітарний стан посівів сільськогосподарських культур

Як зазначають спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, агрометеорологічні умови другої декади вересня озимини були сприятливими для завершення вегетації пізніх сільськогосподарських культур та початкової вегетації посіяних.

Дата публікації: 2018.10.01

Покрокове оформлення трудових відносин

Належне оформлення трудових відносин є обов’язком обох сторін трудового процесу. Трудові відносини роботодавця з працівником починаються з прийняттям останнього на роботу та оформлення із ним трудового договору.

Дата публікації: 2018.10.01

До Всеукраїнського дня бібліотек

Головне управління статистики повідомляє. У 2017 році мешканців Івано-Франківської області обслуговувала 761 бібліотека, з яких 36 – для дітей та 3 – для юнацтва. Переважна більшість бібліотечних установ (645 або 84,8% загальної кількості) функціонували у сільській місцевості. У розрахунку на 100 тис. населення в області припадало 55 бібліотек при середньому показнику по Україні 40 бібліотек.

Дата публікації: 2018.10.01

В гуртожитку для студентів ВПУ №7 м.Калуша відбулось тактико-спеціальне навчання

Працівники пожежно-рятувальної служби області постійно проводять навчання на найбільш пожежонебезпечних об’єктах області. В ході таких навчань не тільки відпрацьовуються оперативні вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність обслуговуючого персоналу об’єктів на предмет дій у разі виникнення пожежі.

Дата публікації: 2018.10.01

Проведено захід «Правова культура – міцність держави!»

25 вересня Калуський районний центер соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно із працівниками Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели захід на тему: «Правова культура – міцність держави!»

Сторінка 1 з 63 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Жовтень 2018
В П В С Ч П С
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3