Калуська районна
державна адміністрація

Заходи і події


Інформація про проведені масові заходи (з 11по 17 грудня 2017 року)

2017.12.19

12  грудня  2017 року

12 грудня у актовій залі школи спільно з сільською бібліотекою-філією                 с.Тужилів,класним керівником та учнями 9 класу було проведено Андріївські вечорниці. На святі були присутні батьки, учні, педагоги та всі не байдужі жителі села, яким цікаві українські традиції та обряди свята. На імпровізованій сцені, що нагадувала давню українську світлицю, розквітли бабусині рушники, доріжки. Стіл був застелений справжньою вишиваною скатертиною, а на ньому – найсмачніші українські страви. Та найцікавішим на святі було власноруч  виготовлені матусями «ляльки – круп’янки », які виготовляли у давнину наші предки і ставили під ялинку, як оберіг для дому. Під час проведення свята усі присутні мали змогу побачити і, головне, відчути атмосферу справжніх українських традицій, зазирнути в далеке минуле нашого народу та запам’ятати й передати наступним поколінням слово і пісню, щирість і радість життя.

 

12  грудня  2017 року

       Наближаються  зимові  свята! Саме  в  цей  час  діти та дорослі мріють про казку, люди  обмінюються подарунками  й  листівками, дарують  найкращі  побажання.  Бібліотека-філія  с. Голинь також не лишилась осторонь і включились в проведення загальносистемної бібліотечної  благодійної  акції «Подаруй  дитині свято».  Працівники  бібліотеки  с. Голинь  подарували невеличке свято для одних із кращих читачів бібліотеки – багатодітної  сім’ї  Іванни  Жолобак.   Трьом  дітям з цієї сім’ї  подарували  солодощі  та  канцтовари.

 

13 грудня 2017 року

У бібліотеці-філії с. Копанки 13 грудня відбулася правова вікторина "Знавці права". Бібліотекар Іванна Кузикрозповілаприсутнім про  права  людини,  якігарантовано в КонституціїУкраїни.   Читачірозгадувалиребуси,  кросворди,  давали  відповіді  на  питанняправовоївікторини. Також бібліотекарознайомила присутніх з книгами, представленими на книжковій викладці "Закон та право для всіх єдині".

 

15 грудня 2017 року

Спільно з Народним домом у приміщенні НВК с.Перекосипройшло театралізоване дійство до Дня Св.Миколая«Забілів снігама гай». Ведучими виступили вихователі  Христина Шевчук та Зоряна Лесюк. Розпочалась казка із появи Зими (роль якої виконала зав.НД – Оксана Німак) разом із Сніжинками та Ангеликами. На свято завітали також лісові мешканці-звірята, які писали листи до Св.Миколая та обіцяли бути чемними і не робити шкоди.  Маленькі артисти у піснях, віршах та веселих таночках прославляли добрі справи Миколая.  За це він обдарував усіх солодкими подарунками.

 

15 грудня 2017 року

         В читальному залі ЦРБ відбулося свято Миколая «По Україні з краю в край ходить святий Миколай». Розпочала свято провідний бібліотекар ЦБ Любов Боян, яка розповіла всім присутнім про найочікуваніше і найчарівніше свято – Святого Миколая, а також легенди про св. Миколая, який вважався покровителем усіх бідних і знедолених. Всі присутні, дорослі і дітвора, весело і щиро зраділи приходу святого Миколая, який подарував для присутніх подарунки та гостинці. На заході також була присутня постійна читачка бібліотеки Вікторія Лесів, інвалід І групи, яка також отримала від  Миколая подарунок і хорошу книгу. Далі при філіжанці кави зі смаколиками всі присутні поринули у своє дитинство, згадуючи перші подарунки від Миколая. Учасники заходу виконали пісню «Ой хто, хто Миколая любить», колядували різдвяні колядки та зачитували свої власні вірші, написані до св. Миколая.

 

15 грудня 2017 року

В бібліотеці-філії с.Пійло проведено дитячий ранок «Забілів снігами гай,йде святий Миколай». Організаторами свята були:  завідувач бібліотеки Марія Кухтин, вчитель Галина Парцей та зав. Народним домом Володимир Кушнір. Свято розпочалося зі спільної молитви «Отче наш». Зі вступним словом виступила Марія Кухтин, яка розповіла про життєвий шлях святого Миколая.

Учні 4 класу зіграли сценку «Виглядаю Миколая». Ролі виконували Стасів Яна, Петришин Єлизавета – Зірочки, Семанів Ольга, Івасів Вікторія – Ангелята, Парцей Назар, Романів Наталія – Мишенята, роль святого Миколая виконав Марунчак Владислав.

      Діти співали пісні «Ой, хто, хто Миколая любить», «Квітка сповнення бажань», «Миколай, Миколай ти до нас завітай», грали цікаву гру «Чарівний- мішечок», танцювали танок «Танці зігріванці». Пісню «Миколай до мене не прийде» виконував зав. НД Володимир Кушнір. Миколай обдарував всіх дітей та гостей свята солодощами. На закінчення свята спільно виконали пісню «Україна колядує». У бібліотеці оформлено виставку іконок «Святий Миколай». Спонсорами свята були Володимир Кушнір та Марія Кухтин.

 

Також бібліотека-філія с. Пійло включилась в благодійну загальносистемну бібліотечну районну акцію «Подаруй дитині свято». Зав. бібліотеки Марія Кухтин та волонтер бібліотеки Владислав Марунчак, який виконував роль Миколая, відвідали одиноку маму та подарували їй та її дітям Михайлику, Богдані та Мар’яні Боді справжнє свято. Діти з радістю зустріли Миколая. Вони розповідали віршики та загадки. Звичайно ж, потім Миколай роздав чемним діткам різних смаколиків.

         Щоб робити добру справу не треба чекати Різдва, Великодня чи будь-якого іншого свята, треба брати і робити. Цей візит був корисним як для дітей, так і для волонтерів, тому що обидві сторони наповнились відчуттям різдвяного свята. Спонсором благодійної акції була зав. бібліотекою Марія Кухтин.

 

16 грудня 2017 року

У бібліотеці-філії села Перекоси  в рамках бібліотечної благодійної акції «Подаруй  дитині  свято» відбулися  літературні посиденьки: «Читаю, читаю і все розкажу Святому Миколаю». Ведучими масового заходу  були Олександр Вількович та Марія Атаманчук. Учасники літературних посиденьок читали вірші, прислів’я, різні історії, приказки та прикмети, пов’язані зі святом Миколая.  Співали пісні про Миколая: «Ой хто-хто Миколая любить», «Миколаю, Миколаю, Святий Миколаю» та інші. Про історію виникнення свята розповіла бібліотекар і провела огляд літератури книжкової виставки «Пам’ятай день святий святкувати». На захід були запрошені також діти із багатодітної сім’ї Маргарита, Ольга і Давид Пилипчуки, які приймали участь у масовому заході і отримали невеличкі подарунки (спонсор -  бібліотекар).

 

17  грудня  2017 року

  У НД с.Бабин Зарічний відбувся дитячий ранок до Дня Св.Миколая«Ой, хто, хто, Миколая любить». Присутні діти та дорослі переглянули казку про доброго і справедливого Миколая та відчули справжній дух свята. Сільський голова Василь Хомич привітав усіх зі святом та передав дітям  від Миколая кошик із солодощами. На завершення дійства усі присутні заколядували –що б ще більше відчути новорічно-різдвяний настрій.

 

17грудня 2017 року

  У НД с.СереднійУгриніввідбувся  дитячий ранок «Ой, хто, хто, Миколая любить». Діточки писали листи-бажання до Св.Миколая та переглянули святкову програму підготовлену аматорами Народного дому.

 

17грудня 2017 року

  У НД с.Підмихайля (спільно з бібліотекою) відбувся дитячий ранок до Дня Св.Миколая  «Ой, хто, хто, Миколая любить». Під час вистави казкові Зірочки Оля Гебура та Діана Берегова), Ангелики (Святослав та Ростислав Гринчишин), Чортик (Валерій Данів), Св.Миколай (Артур Струтинський)  розповіли дітям хто такий Миколай та за що він приносить подарунки. Дітлахи розповідали вірші, танцювали навколо ялинки. На завершення заходу Св.Миколай обдарував діточок солодкими подарунками та побажав їм доброго здоров’я та щирої  молитви.

 

 

 

17  грудня  2017 року

В бібліотеці-філії с. Завій (разом з НД) було проведено годину народознавства "Андріївські вечорниці в моєму селі". Про особливості Андріївських вечорниць в селі Завій розповіла директор НД Світлана Петрів. Учасниця заходу Роксолана Паращак провела цікаву розмову про ворожіння та забави молоді на Андрія, під час яких дівчата можуть отримати відповіді на хвилюючі запитання: чи вийду я заміж у найближчому часі, хто буде мій суджений, чи буду я щасливою? Історичний куточок старих речей зібраний завідувачкою бібліотеки Ніною Костів допоміг відтворити інтер'єр кімнати в якій відбувалися вечорниці.

 

17  грудня  2017 року

«Святий Миколай до дітей іде і дарунки всім несе» – під такою назвою в Народному Доміс.Боднарів спільно з бібліотекою проведено свято Миколая. Ведучі свята –  Іванна Бабій та Іванна Луцька. У виконанні учасників вокального гуртка прозвучали пісні про Святого Миколая «Вже надходить ніч чарівна», «Святий Миколай ти до нас завітай», «Миколай», «Доброта Миколая» та інші. Читали вірші : «Білі дні зими настали», «Повір йому», «Іде Святий Миколай» та інші.

В рамка благодійної акції «Подаруй дитині свято» подарунки отримали учасники свята та кращі читачі бібліотеки від підприємців Мар’яна Луцького, Олега Дрогомирецького, Івана Петріва, Народного Дому та бібліотеки.

 

17  грудня  2017 року

  У НД с.Мислів (спільно з бібліотекою) відбувся святковий ранок для дітей «Ой, хто, хто, Миколая любить». Ведучою виступила Юлія Куцела. Прозвучали вірші та пісні у виконанні учасників аматорської творчості: Софії Горлової,  Юлії Куцели, Тетяни Дзундзи, Олега та Володимира Андрусівих, Анастасії Кривенко, Яни та Софії Буряк. Зав.бібліотекою Люся Куцела ознайомила присутніх з книгою «Манедрівка Святого Миколая». Зачитала  маловідомі легенди про його чудеса. Богдан Дзюбак прочитав притчу до Св.Миколая, привітав усіх зі святом і пригостив солодощами. Роль Миколая виконала зав.НД–ОксанаВирстюк. Спонсорами свята були Люся Куцела та Оксана Вирстюк.

 

17  грудня  2017 року

   У НД с.Яворівка відбулося свято до Дня Св.Миколая «Наш гість святий Миколай». Ведучі свята Василина Олексин та Софія Вальнюк. Легенду про Миколая розповіли Софія та Соломія Перцей. Вірші читали Влад Рошко, Діана Круковська, Віталій Олексин, Василина Чіпко. Роль Ангеликів виконали Вероніка Данів та Ірина Савчук, Зими – Юля Вальнюк, Вітра – Микола Зварич, Чортика – Микола Ільків, Яринки – Анастасія Бойко, Тарасика – СтасКруковський, роль Св.Миколая виконала – Ірина Базюк. Прозвучали пісні у виконанні учасників аматорської творчості. На святі був присутні сільський голова. На завершення  свята діти отримали подарунки від Св.Миколая. 

17 грудня2017 року

У НД с. Цвітоваспільно з бібліотекою філією відбулося свято Миколая «Святий Миколаю, прийди до нас із раю». Ведучими свята були Вікторія Сокіл та Мар’яна Тимків. В ролі Миколая виступав Володимир Романів. У святі приймали участь:  Артем Боєчко, Володя Киращук, Ілона Крисько та           Євген Боєчко. Учасники гуртка художнього читання виконували різноманітні віші про Миколая. На завершення свято всі разом виконали пісню «Ой, хто, хто Миколая любить».

 

17 грудня2017 року

В приміщенні бібліотеки-філії села Мостище відбулася народознавча мозаїка "Іде Святий Миколай".  Бібліотекар Христина Пукіш розповіла дітям про традиції святкування Святого Миколая. Діти розповідали вірші, співали пісні про св. Миколая.

 

 

 

Віддавна вважалося, що святий Миколай є добрим другом і захисником дітвори. Він приходив на допомогу людям у найскрутніші хвилини життя несподівано і завжди так, аби його ніхто не бачив, робив добро, не чекав на подяку і славу. З нагоди свята Миколая бібліотека-філія с. Лука в рамках благодійної акції «Подаруй дитині свято» зробила невеличке свято для чотирирічної ІлларіїЗюлковської із багатодітної сім'ї, подарувавши дитині подарунок від св.. Миколая.

 

17 грудня 2017 року

у бібліотеці-філії с. Середній Угринів була проведена благолійна акція до Дня Святого Миколая "Подаруй дитині свято". Миколай привітав Паньків Алісу і Гнатів Катерину- читачів бібліотеки-філії.

 

17 грудня2017 року

У бібліотеці-філія с. Ріп’янкаспільноізНародним домом  проведено дитячий ранок «У зимовий сніжний час Миколайїде до нас».Ведучі заходу Мар’янаБедрій, Вікторія Артемович та ЗорянаПерегінець провели подорожказковимсвітом. Вони розповіли, як СвятийМиколайспускається на срібнійвервечці з неба та їде до кожноїхатиізподарунками. Багато прозвучало на святі легенд та притч про доброго Святого Миколая.ВіршіприсвяченіМиколаюЧудотворцю читали ОніщукВалерій, БедрійТетяна, ЧупровськийВіталій, Шебеста Галина, а пісні «Ходить по земліСвятийМиколай», «Гронабілі», «Біле поле, біларічка» виконалаХацевичАндріана. На закінченнясвята «СвятийМиколай» (у роліякогобувЧупровськийВолодимир) роздавусімдітямподарунки. А щебільшої святковостідитячомуранкудодалаприбраналісовакрасуня – ялинка.

 

 

Бібліотека-філія с. Кропивник включилась в проведення благодійної акцію «Подаруй дитині свято». На свято були запрошені юні читачі. Данів Тетяна Ігорівна (сирота) та Лилак Надія Петрівна (із сім'ї з тимчасовими матеріальними труднощами) отримали від бібліотеки подарунки: книжечки та шоколадки.

        

 

Бібліотека-філія с. Новиця долучилася до благодійної акції "Подаруй дитині свято", присвяченій дню Святого Миколая. Невеличкі подарунки отримали активні читачки бібліотеки Шулик Аліна Віталіївна (11 років) та Король Тетяна Василівна (10 років), діти із багатодітних та малозабезпечених сімей. 

 

В переддень святого Миколая до родини Легенької М.І завітала завідуюча бібліотекою с. Добровляни Галина Яковина із подарунками (любимими іграшками : лялька Барбі, сердечка-олівці, ручки, записники на яких Леся  малює Миколайчиків і королев). Бібліотекар щиро привітала Лесю Легеньку (інваліда першої групи) із святом Миколая і днем народження. Побажала міцного здоров'я, щастя, многая літ. Леся – "дитина-сонечко", яка випромінює теплоту і безмежну любов у поцілунках і жестах. Щирі слова подяки на адресу бібліотеки звучали від матері дитини-інваліда Марії Легенької.

 

         Бібліотека-філія с. Цвітова включилась в районну загальносистемну бібліотечну благодійну акцію «Подаруй дитині свято» і подарувала подарунки з нагоди Дня св. Миколая другокласнику Євгену Боєчко, дитині із багатодітної сім'ї. 

 

Бібліотека-філія с.Довге-Калуське взяла участь у благодійній районній акції "Подаруй дитині свято". З вітаннями і подарункомвід Святого Миколаябібліотекар ОксанаВінтонівзавітала до Станіслава Яковлева, інвалідадитинства по зору, якого мама виховує сама.

 

17 грудня 2017 року

У приміщенні школи с. Копанки спільно з НД відбувся дитячий ранок «Ой прийди, прийди Миколай». В основу дитячого ранку взято казку «Лужком-бережком іде Святий Миколай». У казці задіяні діти 3 класу під керівництвом Максимець Світлани Іванівни. У казці фігурували такі дійові особи як:
- квіточки: барвінок і ромашка;

- Добрі іграшки: ляльки – Надя та Віта, кіт у чоботях, зайчик, вовчик і клоун.

- чарівна добра фея, яка допомагала іграшкам, котрих розбійники, баба яга, чорна кішка, снігова королева, сніжинки, та сама казка хотіли заморозити і збити з доброї дороги.

Та на захист добрим іграшкам стала чарівна фея, ангелики та Святий Миколай. Під час дитячого ранку звучали пісні: «Є на світі свят багато», «Миколай, Миколай ти до нас завітай», «Робіть добро».
До свята залучилися учні 1-го класу. В сі діти одержали подарунки від Миколая, спонсором яких було ТЗОВ «Даноша».
<<< Повернутись в розділ
Календар
Грудень 2017
В П В С Ч П С
26 27 28 29 301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6