Калуська районна
державна адміністрація

Заходи і події


Інформація про проведені мистецькі заходи з  25 по 31 грудня 2017 року

2018.01.02

Інформація про проведені мистецькі заходи з  25 по 31 грудня 2017 року

 

25 грудня 2017 року

Із святковим настроєм на європейське Різдво в школі с. Тужилів спільно з сільською бібліотекою було проведено конкурс колядок та щедрівок. У своїх найщиріших вітаннях та дзвінких колядках учні розповіли, як понад два тисячоліття тому ясне сяйво зорі засяяло над людством, і серед темної ночі народився Ісус Христос.  Також учні старших класів підготували вертепне дійство, де  дарували шану й любов новонародженому Спасителеві.

 

 

 

29 грудня 2017 року

У НВК с.Перекоси   спільно з НД відбувся дитячий ранок до новорічно-різдвяних свят «Весела новина». Інсценізацію «Святий вечір» зіграли учні НВК та дитячого садочка. У їх виконанні прозвучали колядки  «Нова  радість стала», Небо і земля», «ВоВифлеємі нині новина». Також було представлено  обряд Меланки та виставу «Різдвяний дід». Завершилось свято виконанням пісні «Україна колядує».

 

 

30 грудня 2017 року

«Магія снігу та льоду» – під такою назвою у бібліотеці-філії с. Перевозець відбулася інформаційна панорама. Присутні переглянули презентацію «Чудеса зі снігу та льоду». Де дізналися про найвідоміші льодові фестивалі, техніку виконання скульптур із льоду, найвідоміші льодяні готелі та всесвітньо відомі льодяні експонати. В рамках заходу відбувся майстер-клас,  під час якого присутні вчилися малювати засніжений пейзаж.

 

 

30 грудня 2017 року

   У НД с.Новиця було проведено дитячу новорічно-розважальну програму «Казка починається». Учасники драматичного гуртка підготували казочку з чарівними героями.Роль Феї виконала Ірина Данилів, Сніжинки – Валя Головчак, Баби Яги – Діана Кузевич, Нового року  - Сніжана Наконечна, Кікімори та Зміючок – Ірина Білінська, Марія КУзевич, Наталя Юрчишин, Романа Іванишин.Звучали пісні у виконанні Христини Біланів, Софії Атаманчук, Тетяни Клебан, Софії Петрів. Цікавою була розважально-ігрова програма  з танцями та іграми. ЗА хореографічний колектив «Сюрприз» виконали композиції «Новорічний», «Український калейдоскоп»,  «Вітамінки», «Сучасний мікс», «Спортивні дівчата». Було проведено ігри «Склади слово», «Новорічна вікторина», «Естафета  з кеглями « та інші.

 

31 грудня 2017 року

  У НД с.Павликівка відбулася новорічна програма «З Новим роком- добрим роком». Для дітей Новий рік – це найкраще та найчарівніше свято, що виконує всі бажання. Святкову атмосферу створила дитяча музична програма новорічних пісень. Прозвучали пісні «Ялинки», «Це Новий рік», «На порозі Новий рік», «За вікном падають сніжинки». Завершилось свято новорічними побажаннями та привітаннями з Різдвяними святами.

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Січень 2018
В П В С Ч П С
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3