Калуська районна
державна адміністрація

Заходи і події


Інформація про проведені мистецькі заходи у закладах культури району з 5 до 11 березня 2018 року

2018.03.13

7 березня  2018 року

                У Калуській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки «Творчі музи Шевченка», присвяченої дню народження нашого Кобзаря.

Любов — Господня благодать! Більшістьбіографів-шевченкознавцівосновнуувагуприділяютьтворчостіпоета, акцентуючи на роках кріпацтва, заслання. І мало написано про йогодушевніпочуття, зокрема про йогокохання. Аджевін, крімусього, щостосуєтьсяйогогеніальності, бувще й хлопцем, парубком і, нарешті, реальним мужчиною. Дослідження теми любові в житті Тараса Григоровича є певноюспробоюподальшогопрочинення дверей до складної і своєрідноїдушіпоета. З одного боку. А з другого, відкриваючи в Шевченкові все більше земного, людяного, ми дедалібільшеосягаємойогогеніальність, наближаємося до пізнанняйоговпливу на долю України.  Будучи емоційною і чутливою натурою, Т.Шевченко, як і кожен поет, закохувався часто.

То хто ж вони були, тімузи, якінадихалипоета, які давали йомувтіху і навівалисмуток, які любили його, яких любив він? Їх було чимало і на деяких жіночих постатях акцентувала увагу завідуюча відділу обслуговування Любов Боян, розповідаючи про літературу та фотопортрети представлені до уваги користувачів. Про кожну з них велася розповідь, адже це цікаві та дуже різні особистості: Оксана Коваленко – перше кохання, Ядвіга Гусіковська, АмаліяКлоберг, Ганна Закревська, Варвара Рєпніна, Агата Ускова, Катерина Піунова, Марія Максимович і останнє кохання поета – Лукера Полусмак. Однак лиха недоля переслідувала Т.Г.Шевченка все життя, не даючи йому щастя жити у шлюбі, у любові з дружиною, про яку мріяв, особливо в останні роки свого життя.

 

У бібліотеці-філії с.Тужилів проведено мульти-медійну презентацію «Мандрівка Тарасовими шляхами». Ведучі  Коник Іванна та Бреславська Світлана під супровід презентації розповіли  присутнім про нелегкий життєвий і творчий шлях Т.Шевченка.    Бібліотекар Іванна Василів провела презентацію книжково-ілюстративної виставки «Чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

 

У бібліотеці-філії  с. Кропивник була проведена літературна мандрівка: «Наталя Забіла – поетеса всього живого» (до 115-річчя від дня народження). Про життєвий і творчий шлях дитячої письменниці розповіла завідуюча бібліотеки Наталія Русановська. Творчість  Наталії Забіли – це справжня «материнська книга», яка  весело і цікаво розповідає про світ речей і природу, вчить правил поведінки та формує певні уявлення про мораль , образно і тактовно розповідаючи що – добре , а що – погано. У мандрівку по окремих творах талановитої української письменниці запросила всіх присутніх бібліотекар - Юлія Лесів. Вона читала оповідання «Ластівки», «Олівець-малювець», казку «Черевик, соломинка та булька», які активно обговорювали  користувачі бібліотеки.  Літературну мандрівку супроводжувала викладка літератури: «Щасливий дар - творити для дітей».

 

8 березня 2018 року

У Народному домі села Цвітова( спільно з бібліотекою) проведено літературну годину «Бентежний голос Кобзаря». Ведучими були Ольга Козак і Мар'яна Тимків. У святі взяли участь користувачі бібліотеки: Вікторія Сокіл, Роксолана Тимків, Артем, Соломія, Арсен та Євген Боєчки, Ілона Колодій, Андрій та Володимир Киращуки, Володимир Романів, які декламували вірші Кобзаря. Бібліотекар Оксана Колінко презентувала книжкову виставку «Вінок Кобзареві» та привітала всіх з приходом весни, побажала здоров'я, щастя, мирного неба. Житель с.Цвітова Василь Кравець подякував учасникам і організатором свята.

 

9 березня 2018 року

   У Народному Доміс.Бережниця відбулася поетична година за круглим столом "Стежками поезій Шевченка". У заході взяли участь Уляна Бойко, Оля Коршовська,Христина Базюк, Галина Галій,Леся Скурчак, Ірина Кущак,Іванка Базюк,Оля Панчишак. Звучали пісні:"Дивлюся аж світає","Тополя,"Думи мої."Вірші та уривки з поем поета відроджувались у кожного з присутніх. Перегортали сторінки нелегкої долі Тараса Шевченка. У фойє діяла вистав, присвячена роковинам Шевченка"Його слово у віках нестаріє".Захід провела художній керівник М.Процишин.

У бібліотеці-філії с.Довге-Калуське проведено поетичний вернісаж «Шевченкова криниця ніколи не зміліє». Ведуча заходу Антоніна Тимчишин провела присутніх тим тернистим шляхом, яким пройшов поет, борючись за волю українського народу. Юні читачі бібліотеки Остап Тимінський, Ірина Костів, Ліза Петришин, Ілона Парцей, Антоніна Скородинська та Тетяна Чоланюк читали поезії Шевченка, а наймолодша учасниця заходу Ангеліна Вінтонів продекламувала вірш «Зоре моя вечірняя». У виконанні Ірини Костів та Ілони Парцей прозвучали пісні «Думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий». Бібліотекар Оксана Вінтонів провела презентацію книжкової виставки «Великий син України».

 

В с. Голині в Народному домі вшанували 204-ту річницю від дня народження Т.Г.Шевченка «Наша дума, наша пісня не вмре не загине». Зустріч пройшла в рамках конкурсу віршів на слова Тараса Шевченка учасниками художньої самодіяльності, гуртка художнього читання (кер. Микола Івахнюк) та користувачів сільської бібліотеки. На початку конкурсу ведучий Микола Івахнюк привітав усіх з минулим святом весни та розповів про життя та творчість Тараса Шевченка. В конкурсі прийняли участь: Юліана Мазурик з твором «Минають дні, минають ночі», КарінаДутчак - «Садок вишневий коло хати», Саша Швець - «Не гріє сонце на долині», Софія Лисюк - «Причинна», Вероніка Булавениць - «Заповіт»,  Діана Багринівська - «Русалка», Марія Завадецька - «Русалка», у виконанні жіночого ансамблю «Барви осені» (кер. Віра Тиж) прозвучала  пісня «Така її доля». Членами журі були завідуюча  бібліотеки–філії Любов Жекало, бібліотекар Віра Завадецька, член виконкому Голинської сільської ради Дарія Полич, вчитель Голинської ЗОШ Марія Дутчак. Учасники конкурсу були нагороджені подарунками від Народного дому. В бібліотеці–філії с. Голинь презентували книжкову виставку «Шлях Кобзаря – це шлях народу».

 

У бібліотеці-філії с. Лука проведено конкурс малюнків по творчості Т. Г. Шевченка «Іду з дитинства до Тараса» в рамках районного бібліотечного проекту «Перлини української літератури», захід проведено спільно із Народним домом. Тарас Григорович Шевченко належить до найславетніших поетів людства. Він – співець України, її неповторної природи, а основне, її волелюбного і працьовитого народу. Вірші поета були, залишаються і завжди будуть книгою життя для всіх українців, розповідала бібліотекар Ганна Щербицька та провела літературну мандрівку по творчості Шевченка для дітей. Учасники заходу Блищик Максим, Зюлковський Віктор, Фрик Олег, Лизун Сніжана, Поліщук Тетяна малювали твори на тему поезій Т.Шевченка «Садок вишневий коло хати», «Тече вода з-під явора», «Зацвіла в долини червона калина», «Село на нашій Україні». Найкращими було визнано малюнки Поліщук Тетяни. На завершення усі присутні переглянули книжкову викладку літератури «Художник з душею поета».

 

У Народному доміс.Добровляни( спільно з бібліотекою) проведено тематичний вечір «Поклін тобі,Тарасе». Ведуча - ТетянаЦибулько, розповіла про складний і тернистий життєвий шлях великого Кобзаря, а також про мистецькуспадщину, яку вінзалишивсвоїмнащадкам, як поет і художник. Аматори сцени читали вірші: «Доля» - Олександр Рибаков, «Вітер з гаєм розмовляє» - Вікторія Федів, «Зоре моя вечірная» - Вікторія Жовнірович, «Думка» - Соломія Дідич, «Сонце заходить» - Софія Медзин, «Тополя» та «Сон» - Наталія Попович. У виконанніучасників вокального гуртка прозвучали пісні: «Садок вишневий коло хати», «Зацвіла в долинічервона калина». Завідуючабібліотеки-філії Галина Яковина провела презентаціюкнижковоївиставки «Шевченко – пророк України».

 

У бібліотеці-філії с.Кропивник було  проведено Шевченківські читання «Тарас Шевченко – голос душі українського народу». Метою заходу - виховання любові до рідної  мови, скарбів поетичного слова, України; вшанування пам’яті видатного художника слова,  патріота України – Тараса Григоровича Шевченка. Вірші читали: Надія Лилак - «Гомоніла Україна», Оксана Цуканова – «Мені однаково чи буду», Наталія Лилак – «Доборолась Україна», Владислав Калин – «Реве та стогне Дніпр широкий», Яна Фединяк – «Маленькій Мар’яні» , Анастасія Гівчак – «Рости, рости моя пташко», Галина Климишин – «Садок вишневий коло хати», Тетяна Калин – «Лілея», Марія Гівчак – «Думка», Ольга Конєвич – «І багата я». Завідуюча бібліотеки Наталія Русановська провела презентацію книжкової виставки–персоналії «З Шевченківської криниці».

 

У бібліотеці-філії с.Новиця( спільно з Народним домом) пройшли Шевченківські читання на тему «Твори Тараса - України гордість і окраса». Вірші великого Кобзаря читали Аня Приймович, Вікторія Король, Вікторія Петрів та інші. Завідуюча бібліотеки-філії Марія Василишин презентувала книжкову виставку присвячену творчості Т.Г.Шевченка:

«Борітеся – поборите! Вам Бог помагає! За Вас правда, За Вас сила І воля святая».  Користувачі бібліотеки і учасники заходу переглянули відеофільм "Розповіді про Шевченка". 

Відзначаючи 204-у річницю від дня народження великого генія українського народу Т. Г. Шевченка, у бібліотеці–філії села Ріп’янка спільно з Народним домом проведено літературно-мистецьку композицію «Тарас Григорович Шевченко – велет українського духу». Із вступним словом виступила завідуюча бібліотеки Любов Бойчук, яка розповіла, що Тарасові Шевченку – кріпаку за походженням – судилося стати для українців символом боротьби за свободу. Безцінність його творчості в тому, що він пробудив націю. Він був і залишається народним поетом. Вірші Тараса Шевченка, а також віршів різних авторів про Великого Кобзаря, читали СкурчанськаАнджела, Артемович Вікторія, Круковська Діана, Перегінець Зоряна, Бедрій Тетяна, Мельник Ірина. У бібліотеці проведений також літературний ігро-ленд на теми: «Шевченко і світ», «Шевченко і Україна», «Літературна творчість». Присутні ознайомилися із книжковою виставкою «Незламне слово Кобзаря».

З нагоди 204-ї річниці від дня народження великого генія українського народу Т.Г.Шевченка в бібліотеці-філії с. Сівка-Войнилівська  проведенолітературну годину «Вогненне слово Кобзаря». З вступним словом виступила  завідуюча бібліотеки Марія Гринів. Ведучі заходу (Лідія Лис та Оксана Лесюк) ознайомили присутніх з життєвим та творчим шляхом поета. Учасники заходу декламували вірші та уривки з поем Кобзаря. Прозвучали пісні «Бандуристе,орле сизий!» та ін. у виконанні  завідувача Народного дому Зіновія Лесюка. Завідуюча бібліотеки презентувала виставку літератури «Вічний, як народ».

 

10 березня 2018 року

У Народному домі села Грабівка спільно з бібліотекою (за участі НВК с. Грабівка, керівник Сосяк М. М.) відбулася літературно-мистецька година: «У всякого своя доля» (ведуча О. Прокопів). Поезію Шевченка декламували аматори народного мистецтва села. У сільській бібліотеці  презентовано тематичну книжкову виставку літератури.

 

         «Геній слова і діла». Під такою назвою 10 березня в бібліотеці-філії с.Пійло проведено поетичний вернісаж, присвячений 204-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Завідуюча бібліотеки Марія Кухтин ознайомила присутніх життєвим і творчим шляхом Т.Шевченка та запропонувала прийняти участь у вікторині «Життя і діяльність Кобзаря». Читачі бібліотеки - Марунчак Владислав, Зомчик Ангеліна, Лисаник Христина, Осипенко Анастасія, Лисаник Василина, Макух Вероніка, Мельник Анастасія декламували вірші та поеми присвячені Т.Шевченку. Володимир Кушнір (зав. НД) виконав пісню «Думи мої, думи».  В бібліотеці оформлено виставку «З любов’ю до Кобзаря».

 

У бібліотеці-філії с. Вістова відбулася вікторина «З Кобзарем у серці». Учасники заходу активно відповідати на питання вікторини, декламували віршовані рядки з поезії Шевченка. Бібліотекар Оксана Довжанська презентувала присутнім книжкову виставку                              «Великий Пророк українського люду».

 

У бібліотеці-філії села Перекоси проведено літературну експедицію «Поет своєї епохи», приурочену 204-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Про життєвий та творчий шлях Кобзаря розповіла присутнім бібліотекар Марія Атаманчук. Учасники заходу Тарас і Роман Масляки, Богдан Якимечко, Микола Клим, Олександр Вількович, Ростислав Лупа декламували вірші та поеми поета та взяли участь у вікторині: «Життя і творчість Т.Г.Шевченка». Сільський бібліотекар провела огляд літератури по книжковій виставці «Мудре слово Кобзаря, веди нас до єднання».

 

11 березня 2018 року

 У  НД с. Старий Угринів спільно з бібліотекою відбулася тематична година «Могутнє , віще ,слово Кобзаря». Ведучі свята були: Федорів Марія та Васютяк Христина. Вірші читали : Ляхович Ольга, Ільків Юлія. Прозвучали пісні: «Така її доля» у виконанні М. Федорів, «Заповіт» виконував дитячий ансамбль керівник М. Федорів . Свято відбулось в приміщенні бібліотеки с. Старий Угринів.

 

У Народному домі с. Мостище (спільно з бібліотекою) відбулася Літературна година  та огляд творчості  до 204 річниці від дня народження Т.Г Шевченка «Думи мої, думи мої»,у якому взяли участь учасники гуртка художнього читання, а також вокального ансамблю " Діти світла".  Ведучими були Тетяна Хомин і Марія Яковина. Вірші читали : Юліана Паньків ( " Світає, край неба палає" ) , Максим Фітяк ("Мені 13 минало") , Хомин Марія (" Садок вишневий коло хати") , Влад Яковина ( " І небо не вмите, і заспані хвилі") , Марія Савчук (" Лічу в неволі") , (" Зоре моя вечірняя"), Діана Микуляк ("Думи мої, думи..."), Максим Фітяк ("Тече вода з під явора"), ХримтинаЯніцька ("Село"), Марія Хомин ("Думка"), Марія Яковина ( "За сонцем хмаронька пливе"), Тетяна Хомин ("Ми в купочці колись росли"), (" Мені однаково чи буду").

 

У НД с. Копанки відбулася літературна година присвячена 204 – ій річниці від Дня народження великого поета, художника, митця – Т. Г. Шевченка «Бентежний голос Кобзаря». Ведуча Надія Бунга розповіла присутнім про літературну спадщину митця українського слова , який возвеличував і визволяв простий український народ, жінку – трудівницю, жінку - матір, любов молодих закоханих пар. Висміював «пузатих» багачів, які знущалися із свого трудового народу. Читці художнього слова С. Когут, Р. Гаврилів, В. Стус, Т. Каблак, Н. Бунга декламували вірші та уривки з поем великого геніального поета, зокрема: «Сон», «Не молилася за мене», «Думка», «Наймичка», «Гайдамаки». Вокальним колективом були проспівані пісні на слова Шевченка «Така її доля», «Тече вода з під явора», а також пісні про поета, його мрії та заповіти про майбутнє «На високій дуже кручі», «Стоїть явір над водою», «У полі дві тополі».

Завідувачкою бібліотекою була викладена виставка літературної спадщини Кобзаря.

 

У НД с.Яворівка відбувся конкурс читців творів Т.Шевченка «Він вестиме людей».У конкурсі взяли участь:Назар Крайник, Вероніка Данів, Ірина Савчук, Владислав Рошко, Василина Олексин, Микола Ільків, Юлія Вальнюк, Анастасія Ясинішин, Софія Вальнюк, Микола Зварич, Софія та Соломія Парцей, Василина Чіпко. Членами журі конкурсу були:  зав.бібліотеки - Любов Бойчук, учитель географії  Ріп’янської ЗОШ - Наталія Дзундза,  учасниця аматорської творчості НД - Оксана Данів. Всіх  учасників  було нагороджено грамотами та солодкими подарунками. 

 

У НД с.Сівка-Калуська (спільно з бібліотекою) відбувся тематичний захід, присвячений Дню 8 Березня «Нехай Вам, любі, доля усміхнеться».Учасники заходу: Богдана Юрчишин, Михайло Маршалок, Марія Кучера, Діана Юрчишин, Іван Федорів, Юлія Кулик вітали жінок із святом весни. Також бібліотекар Любов Маршалок провела літературний марафон, присвячений 204-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка «Тарасів Кобзар – народу великий дар» . Кожен з присутніх мав змогу декламувати вірші та поезії Кобзаря.Було організовано виставку «Вогненне слово правди». Сільський голова Оксана Онопченко подякувала всім присутнім та учасникам за мистецьку програму.

 

У бібліотеці-філії с. Завій ( спільно з НД) було проведено конкурс читців присвячений 204-й  річниці від дня народження Т.Шевченка. Перше місце вибороли Наталя Чіпко(«Лілея») та Оля Чіпко(« Тополя»),друге місце Настя Бойко(«Заповіт»), третє Роксолана Паращак (« Думка»). Переможницям було вручено грамоти. Учасники переглянули відео «Поетичний вінок Кобзаря». Було оформлено літературну  виставку «Шевченко - пророк, учитель і поет».

 

У Народному домі с. Лука проведено літературно–поетичну годину «Шевченкове слово в віках не старіє», захід проведено спільно із бібліотекою–філією. «Слово вічне, слово невмируще», говоримо про творчість Великого Кобзаря. І це справді так. Чим раніше ми починаємо черпати мудрість із життєдайних джерел Шевченкової поезії, тим повніше успадковуємо духовні скарби минулого, тим глибшими будуть у нас чуття краси, розуміння добра і зла, любові і ненависті, міцнішим – почуття любові до України,. Про це говорила бібліотекар  філії Ганна Щербицька та запросила всіх присутніх у літературну подорож–вікторину по життєвому і творчому шляху Кобзаря. Завідуюча Народним домом Оксана Поліщук зазначала, що ми всі з вдячністю і любов'ю сприймаємо вірші Т.Шевченка, який звертається до нас, як до своїх нащадків. Читачі бібліотеки–філії Кухар Вікторія, Блищик Максим, Тягур Євген і учасники гуртка художнього читання Народного дому Поліщук Микола, Псюк Микола та Поліщук Тетяна читали поезії Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», «І виріс я на чужині», «І досі сниться», уривки з поем «Гайдамаки», «Сон», «Княжна», «Тополя», «Наймичка». До уваги присутніх було організовано книжкову виставку «Його благословила доля славою святою».

З нагоди відзначення 204-ї річниці геніального українця, пророка Тараса Григоровича Шевченка у бібліотеці-філії с. Діброва провели вікторину «Іду з дитинства до Тараса». Учасники Аліна Федоришин, Андрій Пркопів, Вікторія та Василь Швець, Тетяна Петрів, Василь Німко, Микола Андрухів змагалися у кращому знанні біографії та творчості Кобзаря. Бібліотекар філії Галина Непик провела презентацію виставки літератури «Тарасові слова – то правда жива».

«Слово, моя ти єдиная зброя» - під такою назвою в Народному Домі с. Боднарів спільно з бібліотекою проведено літературно-музичний вечір присвячений Т.Шевченку. Ведучі Катерина Луцька та Роман Гуфчак. Натхненно читали вірші нашого Генія учасники гуртка художнього читання Аліна Сулима, Софія Гойсан, Анастасія Дрогомирецька, Любомир Гуфчак, Юлія Гойсан, Іванна Бабій, Марія Старчевська.

Звучали пісні у виконанні дитячого ансамблю - «Зацвіла в долині», дуету у складі Валентини Дрогомирецької та Руслани Дрогомирецької - «Зоре моя вечірняя», «На Тарасовій горі», Іванни Бабій виконала «Садок вишневий коло хати», а фольклорний колектив - «Ой три шляхи широкії, «Встає хмара з-за Лиману», «На високій дуже кручі», «Така її доля». Окрасою вечора була інсценізація уривку з поеми «Тополя» у виконанні аматорів драматичного гуртка. Завідуюча бібліотеки-філії Марія Минай запросила всіх присутніх переглянути книжкову виставку «Ми чуємо тебе Кобзарю крізь століття»

 

Шевченків "Кобзар" -  це Біблія українського народу. Це книга, якійсудилося бути безсмертною. Цю книгу читали сучасники великого поета, їхнідіти, внуки і правнуки, діди й батьки. А сьогодні в ці рядки вчитуємось і ми. Шевченківські читання  «Могутнє, віще слово Кобзаря» проведено у бібліотеці-філії с. СтарийУгринів (спільно з Народним домом). Учасники заходу МаріяФедорів, Христина Васютяк, Юля Каратник, Ольга Луцан, Юля Ільків, Ольга Ляхович та інші читали віршіпоета та виконали "Заповіт". Пісня "Такаїї доля" прозвучала у виконанніМаріїФедорів. ЗавідуючасільськоюбібліотекоюГалина Воробецьпрезентувалакнижковувиставку "Тарас Шевченко- велетукраїнського духу".                    

У бібліотеці-філії с. Мислів( спільно з Народним домом) проведено літературно-музичну імпрезу «Шевченко знайомий і незнайомий…». Зі вступним словом виступила завідуюча бібліотеки Люся Куцела, зауваживши, що Т. Шевченко народився коли оживає природа і пішов у вічність теж весняного дня, залишивши нащадкам невмируще слово, яке єднає серця для слави держави. Ведуча Ольга Куцела розповіла про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, сторінки життя відомі і невідомі. Вірші читали: Анюта Петричко, Т. Дзундза, Софія Буряк, Настя Кривенко, Юлія і Катерина Пицко, Олег і Володимир Андрусіви, Яна Буряк. Пісні на слова Т. Шевченка співали учасники вокального гуртка Народного дому Ольга і Юлія Куцели. Люся Куцела  провела літературну вікторину «Тарас Шевченко, якого ми досі не знаємо».

Щиру подяку учасникам і організаторам свята висловив читач бібліотеки Володимир Андрусів. У бібліотеці організовано виставку літератури «Шевченкове слово у серці Майдану, воно життєдайна джерельна вода».

В бібліотеці-філії села Середній Угринів було проведено  Шевченківські читання під назвою «Могутнє віще слово Кобзаря». Розпочала захід завідуюча бібліотеки Наталія Тимків, яка  акцентувала увагу на найважливіших і найзнаковиших подіях у житті Кобзаря. Читання продовжили Гаврилів Софія, Петрич Михайло, Фінів Людмила, Фінів Софія, Шкутяк Іванна, які читали вірші Тараса Шевченка. На завершення прозвучало спільне виконання усіма присутніми пісні «Думи мої». Присутні переглянули книжкову виставку «Ми чуєм тебе, Кобзарю, крізь століття…»

У  бібліотеці - філії с Томашівці(спільно з Народним домом)  відбувся конкурсчитців «Кобзар у нашому серці»,  присвячений 204 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. З вступним словом виступила завідуюча бібліотеки Ольга Василівна Сулима. У конкурсі взяли участь: Андріана Дроган, Романа Король, Вікторія, Софія та Сніжана Родзень,Соломія Кусень, Ілона Знак, Тетяна Корж. Переможцем стала Софія Родзень за вірш «Хустина». Учасники конкурсу нагороджені грамотами та солодощами. Присутні в залі взяли участь у літературній вікторині «Життя та творчість Т. Г. Шевченка». Завідуюча сільської книгозбірні провела  презентацію  виставки «Світова велич Шевченка» .

«І линуть над світом думи Кобзаря» - таку назву мала літературна година, яку організували та провели у селі Бабин-Зарічний працівники ЗОШ (вчитель – Колос Марія Ярославівна) , Народного дому та сільської бібліотеки-філії. Ведучі Галина Петрина та Лілія Янушевська розповіли про життєвий та творчий шлях Генія України. З поезій Кобзаря  було сплетено український віночок, як оберіг нашої землі. Інсценізацію про малого Тараса та маму відтворили Лілія Янушевська та Павло Дарвай. Цікавою була розповідь бібліотекаря про пам’ятники поету на Калущині та презентація виставки літератури «Тарас Шевченко – син землі української».

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Березень 2018
В П В С Ч П С
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31