Калуська районна
державна адміністрація

Заходи і події


Інформація ЦБС про проведені заходи з 26.11 до 02.12.2018

2018.12.05

1 грудня

         «Могутні крила «Просвіти». Під такою назвою у бібліотеці-філії с. Бережницябуло проведено інформаційнийміксприсвячений 150-річчю з дня заснуванняВсеукраїнськоготовариства «Просвіта». Про історіюзаснування і діяльність «Просвіти» у селах та про відомихдіячівСтаніславської (нині м. Івано-Франківськ) філії «Просвіти», діяльністьтовариства «Просвіта» у с. БережницярозповілабібліотекарМар'яна Суслик.
Присутні на заходімалиможливістьознайомитись з книжковоювикладкоюлітератури «Просвіта – історія та культура».

 

 

 

2 грудня

         2 грудня у бібліотеці-філії № 1 с. Томашівцівідбуласяінформаційна година «Знайте правду про СНІД». Завідуюча сільськоїбібліотеки Ольга Сулима розповілаприсутнім, що проблема СНІДуохопила весь світ і не є виняткомУкраїна. Адже, Україназаймаєодне з перших місць в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекцій. Щороку в Українідіагностуєтьсявід 2 до 3 тисячхворих на СНІД. Присутнівідповідали на питаннявікторини «Все про СНІД». Вбібліотеці оформлено книжкову викладку «Знати, щобжити» та проведено оглядлітератури.

 

         Другого грудня в бібліотеці-філії с. Завійбула проведена бесіда-діалог «Жити не старіючи». Учасники заходу, люди похилоговіку, за чашкою гарячого чаю провели цікавойзмістовно час, поділилисяспогадами про минуле та різноманітнимипорадамиі планами на майбутнє. Бібліотекар провела подорож по сторінках журналу «Дім. Сад. Город», якістосуються городу та домашньогогосподарства.

 

         Убібліотеці-філії с.Довге-Калуськепроведеназустріч за круглим столом "СНІД: посковзнутися легко". На західбулизапрошеніучні 10-11 класів. ВедучіМаріяЛесів та ВеронікаОлійникрозповіли про одну з найтяжчих хвороб, відякихниністраждаєлюдство, - СНІД, про основні шляхи зараження ВІЛ-інфекцією. Бібліотекарпознайомилаприсутніх з книжковоювиставкою "Молодь обираєздоров'я".

 

3 грудня

         Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів. Цей день є нагадуванням про обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Бібліотекар  філії с. Голинь Віра Завадецька розповіла присутнім про те, що добро та милосердя – два крила, на яких тримається людство. Нікого не залишила байдужим «Різдвяна легенда про Янгола Добра», яку натхненно читав Микола Івахнюк (директор Народного дому). На завершення бібліо-зустрічі Любов Жекало – завідуюча сільської книгозбірні, звернулася до присутніх з такими словами: «Завжди пам’ятайте що і зараз і в майбутньому, що потрібно бути людиною з красивою і доброю душею, в якій немає місця підлості і заздрості, лицемірству і злості, жити так, щоб людям було добре поряд з Вами. Даруйте добро і воно повернеться до Вас сторицею!»

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Грудень 2018
В П В С Ч П С
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5