Калуська районна
державна адміністрація

Заходи і події


Інформація про проведення культурно-мистецьких заходів з 03 до 09 червня 2019 року

2019.06.11

05 червня 2019 року

  У бібліотеці-філії с. Лука в рамках районного бібліотечного конкурсу на кращий масовий захід, присвячений незвичайним святам «Калейдоскоп нетрадиційних свят» проведена мандрівка Країною Дружби до Міжнародного дня Друзів, який святкують 9 червня. Ведуча Тетяна Поліщук розповідала про дружбу та друзів, про все те, чого не можна купити за гроші. Кожен учасник розказав про свого справжнього друга, про його характер, звички, вчинки, адже, про свого справжнього друга ми знаємо усе достеменно. Щоб мандрівка пройшла цікаво та весело ведуча провела гру-руханку «Ми йдемо», гру-розминку «Це мій кращий друг і я», у програмі заходу також була інтенсивна вправа «Мозкова атака», гра «Референдум дружби» та інші. Учасники мандрівки Віктор та ІлларіяЗюлковські, Максим, Діана і Софія Блищик, Ольга Федоляк, Сніжана Лизун читали вірші про дружбу, розгадували загадки і переглянули книжкову виставку «Дружба – найцінніший скарб».

У бібліотеці-філії с. Вістова відбулася еко-вікторина «Квіти – усмішка природи», присвячена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища. Бібліотекар Оксана Довжанськарозповіла про неймовірний світ квіткових рослин. Діти активно відповідали на запитання вікторини, а також розгадували загадки про рослини. Присутні переглянули книжкову викладку «Природа і ми».

       

08 червня 2019 року

    У бібліотеці-філії с. Кропивник проведено краєзнавчу вікторину «Люби і знай свій край». Завідувач бібліотеки Наталія Русановська провела читачів бібліотеки стежками історії рідного краю, розповіла про видатних осіб, письменників та інших діячів, життя і діяльність яких пов’язані з Івано-Франківщиною. Молодь із задоволенням взяла участь в вікторині і продемонструвала гарні знання з історії краю.

9 червня 2019 року

      Продовжується низка творчих звітів колективів аматорської творчості «Мистецтво одного села». Цієї неділі звітували аматори НД с.Сівка-Калуська.

Розпочав програму танцювальний колектив «Крок за кроком» (кер.Марія Білоус) композицією «Україна». Далі своє пісенне мистецтво дарувала Тетяна Мельник. Учасники гуртка художнього читання Наталія Ходорська, Антоніна Лазоришин,Юлія Хомин презентували для глядачів літературну композицію «Україна», а Ірина Гнатишин  (вона ж і  ведуча програми)  продекламувала віршовані твори – «Героєм був мені завжди» та «Я хочу сказати». Дитячий вокальний колектив (кер.Оксана Онопченко)  виконав пісні «Добрий день, матусю Україно» та «Україна – це ми!». Гучними оплесками вітали глядачі танцювальний колектив «Крок за кроком» , які представили свої наступні композиції «Плєс», «Квітуча Україна», «Черевички», «Мій рідний край», «Літні веселощі», «Футбол». Окрасою мистецької програми став НА чоловічий хоровий колектив «Соколи» під орудою Оксани Онопченко. У їх виконанні прозвучали пісні «Ми родились із крові народу», «Хай живе Бандера», «Зоріла золота заграва», «Родились ми не з мрії але з дійсні». Сільський голова Оксана Онопченко подякувала усім аматорам та нагородила грамотами « за активну участь у культурно-мистецькому житті села»  декількох учасників. Завершився творчий звіт вокально-хореографічною композицією «Квітуча Україна», у якій взяли участь всі учасники заходу, солістка – Ірина Федунь.

В бібліотеці-філії с. Мостище проведено вікторину «Краю мій, я тут живу». Бібліотекар Мар'яна Пирожинська розповіла присутнім читачам бібліотеки про походження назви села Мостище, його заснування та історію, а також про видатних особистостей краю. Після розповіді бібліотекаря, щоб закріпити отриману інформацію, було проведено краєзнавчу вікторину, в якій учні активно відповідали на запитання. Також всі присутні ознайомились з тематичною поличкою літератури "Мій рідний край". 

У бібліотеці-філії села Перекоси в рамках районного бібліотечного конкурсу на кращий масовий захід, присвячений незвичайним святам «Калейдоскоп нетрадиційних свят» до Міжнародного дня друзів проведено бібліотечні посиденьки «Мати гарного друга – велике щастя». Бібліотекар Марія Атаманчук розповіла цікаві факти про історію цього свята та наголосила, що якщо бути чесним і справедливим, то в кожного буде багато друзів.Учасники масового заходу Орест Романчук, Олександр Вількович, Ольга Пилипчук,  Марія Микитин, Давид Пилипчук, Павло Бартошик розповідали про своїх друзів. Хлопці мають товаришів, із якими люблять змагатися й грати у різні ігри, у дівчат є близькі подруги, із якими вони можуть поділитися своїми секретами.На завершення масового заходу бібліотекар провела обговорення оповідання Валентини Юрченко «Якщо хочеш мати друзів».

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Червень 2019
В П В С Ч П С
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6