Калуська районна
державна адміністрація


Приєднуйся до районної акції «Спорт для всіх – спільна турбота»

2019.04.12

Незважаючи на різний вік, інтереси батьків і дітей, фізична культура є з’єднуючою ланкою, яка допомагає відтворити спільні інтереси членів сім’ї, і тим самим зміцнює родину та об’єднує людей, допомагає разом долати життєві негаразди.

З метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  проводить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».

З   10 квітня  – 10 травня  2019 року  в усіх населених пунктах Калуського  району проводиться  Місячник  з упорядкування  спортивних майданчиків, футбольних  полів  та спортивних споруд.

Головною метою місячника є покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та у місцях масового відпочинку.

У рамках програми заплановано облаштування та упорядкування спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення, а також активізацію процесів будівництва, ремонту та облаштування спортивних майданчиків.

У ході Місячника планується упорядкувати та облаштувати спортивні майданчики напередодні весняно-літнього періоду за участю громадськості.  Отже, протягом місяця необхідно привести до належного стану спортивні споруди, майданчики на територіях шкіл, дитячих садків, за місцем проживання, в місцях масового відпочинку. До цієї роботи повинні підключитися трудові, учнівські колективи, фахівці, які проводять фізкультурно-оздоровчу роботу, сільські ради.

Навіть незначна фінансова підтримка стане відчутною при фарбуванні футбольних воріт, закріпленні волейбольної сітки чи встановленні глядацьких лав на спортивному майданчику.

Головне завдання місячника – проведення благоустрою діючих майданчиків. Для цієї роботи не потрібно значних коштів. Необхідно, щоб кожен проявив бажання та ініціативу.

Місячник під гаслом «Спорт для всіх – спільна турбота» передбачає залучення усіх верств населення до піклування про підростаюче покоління шляхом наведення порядку на спортивних об’єктах, а також в місцях масового відпочинку населення, де влітку можна позмагатись в рухливих та спортивних іграх на свіжому повітрі.

Отож давайте всі дружно проведемо Місячник і нехай спорт стане нашою спільною турботою.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Квітень 2019
В П В С Ч П С
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4