Калуська районна
державна адміністрація


Таблиця результатів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  історії  у 8 класі в 2019 р.

2019.11.04

 

 

ТАБЛИЦЯ

результатів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  історії  у 8 класі в 2019р.

Прізвище,ім’я та

 по батькові

 

Шифр роботи

Загальноосвітній

навчальний

заклад

Завдання

Загальна кількість балів

Зайняте

місце

Рейтинг

Прізвище,ім’я та по батькові

вчителя

 

1

2

3

4

5

6

7

8

1.       

Данів Неля Петрівна

О-7

Завійська ЗОШ І-ІІ ст.

0

4

0

3

0

0

4

2

13

VІІІ

5

Данів Наталія Миколаївна

2.       

Турчин Софія Ігорівна

О-12

Кадобнянська гімназія

9

13

11

7

10

0

10

7

67

ІІІ

8

Янків Ольга Ярославівна

3.       

Кушлик Валерія Ігорівна

О-6

Копанківська ЗОШ І-ІІ ст.

3

1

6

0

0

0

12

5

27

V

6

Свирид Марія Ярославівна

4.       

Гоголь Яна Іванівна

 

О-13

Студінська ЗОШ І-ІІ ст.

5

6

3

3

0

0

10

6

33

ІV

8

Атаман Зіна Прокопівна

5.       

Коцан Максим Данилович

О-8

Сівка-Калуський НВК

9

10

12

0

2

8

15

9

65

ІІІ

8

Ільків Любов Миколаївна

6.       

Кожухар Валентина Володимирівна

О-1

Голинська ЗОШ  І-ІІІ ст.

9

4

3

0

0

0

1

4

21

6

Бреславська Наталія Павлівна

7.       

Івахнюк Серафима Вікторівна

О-2

Голинська ЗОШ  І-ІІІ ст.

4

5

3

1

1

0

1

6

21

6

Бреславська Наталія Павлівна

8.       

Андрусів Воло- димир Михайлович

О-3

Ріп’янська ЗОШ І-ІІІ ст.

4

8

5

2

0

2

4

10

35

ІV

7

Зварич Оксана Іванівна

9.       

Коник Романа Ярославівна

О-11

Тужилівський НВК

8

6

3

5

2

0

8

10

42

ІІІ

8

Бойко Ірина Миколаївна

10.   

Сверида Богдан Ігорович

О-4

Середнянська гімназія

11

9

7

2

10

1

15

5

60

ІІІ

8

ВасилівВасиль Іванович

11.   

Петрина Денис Михайлович

О-14

Перевозецька гімназія

6

6

3

4

0

0

4

10

33

ІV

7

Вінтонович Володимир

Михайлович

12.   

Бура Діана Сергіївна

О-18

Войнилівський ліцей

5

5

3

0

0

0

0

0

13

VІІІ

5

Бабій Галина Тарасівна

13.   

Мельник Марія Ігорівна

О-16

Верхнянський ліцей

11

6

6

1

10

0

3

6

43

ІІІ

8

Прокопів Світлана Василівна

14.   

Кіт Лілія Ігорівна

 

О-10

Довговойнилівський

ліцей

9

4

2

0

0

0

2

6

23

6

Романів Віктор Ярославович

15.   

Цюпер Ольга Петрівна

О-5

Зборянськагімназія

10

8

0

5

1

5

0

8

37

ІV

7

Федоришин Леся Володимирівна

16.   

Чолінська Марія Петрівна

О-15

Станьківська гімназія

4

4

7

2

5

0

8

6

36

ІV

7

Сімків Олег Мирославович

17.   

Анісімова Ілона Олексіївна

О-17

Добровлянський ліцей

7

5

4

0

0

2

5

2

25

V

6

Довганич Роман Євстахович

18.   

Гаранін Назар Ігорович

О-19

Новицький ліцей

3

2

0

0

0

0

0

2

7

ХІІІ

2

Федоришин Марія Володимирівна

19.   

Присяжнюк Марія Олегівна

О-9

Староугринівський ліцей

10

7

5

1

10

0

10

9

52

ІІІ

8

Флис Василь Петрович

 

 

Голова журіФедоляк З.П.

                       Члени журі                                                      Федоришин Л.В.

Коцан Н.І.

                                                                                          Ямнич С.М.  

 

                       Секретар                                                          Олексин О.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТАБЛИЦЯ

результатів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  історії  у 9 класі в 2019р.

 

Прізвище,ім’я та

 по батькові

 

Шифр роботи

Загальноосвітній

навчальний

заклад

Завдання

Загальна кількість балів

Зайняте

місце

Рейтинг

Прізвище,ім’я та по батькові

вчителя

 

1

2

3

4

5

6

7

8

1.       

Ільків Вероніка Миколаївна

А-12

Завійська ЗОШ І-ІІ ст.

4

2

6

2

2

6

1

4

27

6

Данів Наталія Миколаївна

2.       

Голубовська Олеся Андріївна

А-4

Копанківська ЗОШ І-ІІ ст.

2

4

3

1

4

5

0

0

19

VІІ

5

Свирид Марія Ярославівна

3.       

Савчук Марія Петрівна

А-6

Мостищанська ЗОШ І-ІІ ст.

6

9

6

2

10

6

6

2

47

ІІІ

8

Пашкевич Михайло Іванович

4.       

Мельник Тетяна Іванівна

А-10

Сівка-Калуський НВК

6

2

6

0

3

7

5

4

33

ІV

7

Ільків Любов Миколаївна

5.       

Дрогомирецький Роман Романович

А-7

Боднарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

5

6

3

3

3

2

8

39

ІІІ

8

Ліщинський Андрій Васильович

6.       

Рига Божена Романівна

А-1

Пійлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

12

5

10

3

8

9

11

4

62

ІІІ

8

Дадяк Тетяна Степанівна

7.       

Дзундза  Тетяна Богданівна

А-9

Ріп’янська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

6

9

2

4

7

3

6

45

ІІІ

8

Зварич Оксана Іванівна

8.       

Марчук Софія Богданівна

А-16

Тужилівський НВК

4

4

7

0

1

3

2

5

26

6

Бойко Ірина Миколаївна

9.       

Яськів Ігор Богданович

А-15

Перевозецька гімназія

2

3

4

0

2

2

0

3

16

Х

4

Вінтонович Володимир

Михайлович

10.   

Сафарова Мар’яна Жамшидівна

А-2

Войнилівський ліцей

2

4

1

0

2

0

5

1

15

ХІ

4

Васильків Ольга Петрівна

11.   

Менчук Анна Юріївна

А-13

Завадківська гімназія

9

4

6

1

2

8

0

4

34

ІV

7

Пиць Надія Михайлівна

12.   

Фальковська Юлія  Володимирівна

А-14

Зборянськагімназія

8

5

5

0

5

3

9

4

39

ІІІ

8

Федоришин Леся Володимирівна

13.   

Микитюк

Олександр Степанович

А-3

Негівськагімназія

6

2

2

1

1

2

0

2

16

Х

4

Дашкевич Галина Ярославівна

14.   

Федів Вікторія Володимирівна

А-11

Добровлянський ліцей

4

0

3

1

3

4

0

2

17

ІХ

4

Довганич Роман Євстахович

15.   

Приймович Анна Богданівна

А-5

Новицький ліцей

1

2

4

0

2

4

2

0

15

ХІ

4

Квятковський Микола Миколайович

16.   

Маланич Назар Володимирович

А-8

Підмихайлівський ліцей

2

3

2

1

2

3

0

5

18

VІІІ

5

Футерко Іван Ростиславович

 

 

Голова журіФедоляк З.П.

                       Члени журі                                                      Сімків О.М.

Хемич О.І.

Шевчук Н.Б.

                                                                                          Янків О.Я.

 

                       Секретар                                                          Олексин О.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТАБЛИЦЯ

результатів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  історії  у 10 класі в 2019 р.

 

Прізвище,ім’я та

 по батькові

 

Шифр роботи

Загальноосвітній

навчальний

заклад

Завдання

Загальна кількість балів

Зайняте

місце

Рейтинг

Прізвище,ім’я та по батькові

вчителя

 

1

2

3

4

5

6

7

8

1.       

Стасюк Михайло Іванович

З-7

Боднарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

4

2

0

0

1

0

1

9

ХІІІ

3

Ліщинський Андрій Васильович

2.       

Парцей Соломія Михайлівна

З-4

Ріп’янська ЗОШ І-ІІІ ст.

5

5

5

0

10

5

10

3

43

ІV

7

Мостиська Олександра Григорівна

3.       

Солтис Ліля Володимирівна

З-5

Войнилівський ліцей

9

4

9

0

4

5

12

8

51

ІІІ

8

Васильків Ольга Петрівна

4.       

Тимчишин Софія Володимирівна

З-1

Довговойнилівський ліцей

1

6

2

3

5

4

10

3

34

VІІ

5

Романів Віктор Ярославович

5.       

Мойсин Христина Василівна

З-3

Новицький ліцей

9

10

6

0

10

5

13

4

57

ІІІ

8

Когут Оксана Василівна

6.       

Заулична Тетяна Володимирівна

З-2

Новицький ліцей

7

4

12

2

11

2

4

8

50

ІІІ

8

Когут Оксана Василівна

7.       

Бутусін Григорій Олегович

З-6

Підмихайлівський ліцей

8

8

2

7

2

10

1

8

46

ІV

7

Футерко Іван Ростиславович

 

 

Голова журіФедоляк З.П.

                       Члени журі                                                      Мостиська О.Г.

                                                                                          Васильків О.П.

                                                                                                 Когут О.В.

 

                       Секретар                                                          Олексин О.В.

 

 

 

ТАБЛИЦЯ

результатів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  історії  у 11 класі в 2019 р.

 

Прізвище,ім’я та

 по батькові

 

Шифр роботи

Загальноосвітній

навчальний

заклад

Завдання

Загальна кількість балів

Зайняте

місце

Рейтинг

Прізвище,ім’я та по батькові

вчителя

 

1

2

3

4

5

6

7

8

1.       

Олійник Вероніка Олегівна

Ю-3

Пійлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

7

13

13

4

0

2

10

7

56

ІІІ

8

Дадяк Тетяна Степанівна

2.       

Боєчко Софія Любомирівна

Ю-5

Сівка-Войнилівський ліцей

12

9

10

4

2

6

12

7

62

ІІІ

8

Бура Ольга Володимирівна

3.       

Відливана Марія Михайлівна

Ю-2

Тужилівський НВК

7

4

11

0

8

10

10

1

51

ІV

7

Живачівський Іван Дмитрович

4.       

Коваленко Василина Володимирівна

Ю-7

Опорний навчальний заклад Войнилівський ліцей

12

14

5

0

1

2

15

3

52

ІV

7

Васильків Ольга Петрівна

5.       

Сондей Анна Василівна

Ю-4

Довговойнилівський ліцей

5

3

4

3

5

5

5

3

33

VІІ

5

Романів Віктор Ярославович

6.       

Шулик Юлія Василівна

Ю-1

Новицький ліцей

5

10

9

2

11

6

12

1

56

ІІІ

8

Федоришин Марія Володимирівна

7.       

Павлюк Діана Андріївна

Ю-6

Підмихайлівський ліцей

7

9

10

4

4

2

8

6

50

ІV

7

Футерко Іван Ростиславович

 

 

Голова журіФедоляк З.П.

                       Члени журі                                                       Мостиська О.Г.

                                                                                          Васильків О.П.

                                                                                                 Когут О.В.

 

 

                       Секретар                                                          Олексин О.В.




<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2019
В П В С Ч П С
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30