Калуська районна
державна адміністрація

Загальна інформація

 

Центр надання адміністративних послуг Калуської  районної державної адміністрації

Центр надання адміністративних послуг працює чотири роки (з 30 грудня 2013 року). В продовж чотирьох років роботи Центру перелік послуг збільшився з 54 до 178 послуг.

Станом на 01.04.2018 р. через ЦНАП Калуської РДА надаються послуги таких служб:

 • Управління соціального захисту населення Калуської районної державної адміністрації;
 • Сектор  містобудування, та архітектури Калуської  районної державної адміністрації;
 • Служба у справах дітей Калуської районної державної адміністрації;
 • Калуський РВ УДМС в Івано-Франківській області;
 • Міськрайонне управління Держгеокадастру  у Калуському районі та місті Калуші;
 • Управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції України в Івано-Франківській області;
 • Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства;
 • Калуський МРВ УДСНС в Івано-Франківській області;
 • Сектор державної реєстрації центру надання адміністративних послуг Калуської районної державної адміністрації;
 • Управління Держпродспожив служби в Калуському районі;
 • Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області.

До центру надання адміністративних послуг протягом 2016 - 2017 років для отримання адміністративної послуги звернулось 24658 фізичних і юридичних осіб та за консультаціями звернулось 29751 особа. Центр відвідують близько 100 осіб щодня.

За 1 квартал 2018 року до ЦНАП було 3203 звернення для отримання адміністративної послуги та надано 5200 консультацій.

В приміщенні Центру надаються супутні послуги:

-       продаж канцелярського приладдя;

-       копіювання документів;

-       Post-термінал для оплати адміністративного збору.

Протягом 2016-2017 років до районного бюджету поступило близько 850000 грн. адміністративного збору від державної реєстрації нерухомого майна та реєстрації бізнесу.

ЦНАП складається з: рецепції, фронт-офіс (сектор очікування та інформування, сектор прийому), бек - офіс (сектор обробки).

Коротко про фронт - офіс.

У зоні очікування розташовано достатня кількість місць для очікування, які в принципі ніколи не були зайняті повністю. Дитячий куточок для найменших відвідувачів, стіл видачі документів. Також тут можна знайти всі інформаційні картки по адміністративних послугах, що надаються через ЦНАП, вся необхідна інформація для відвідувачів. Можна ознайомитися з досягненнями у розвитку адміністраторів ЦНАП. В фронт - офісі знаходиться багато роздаткового матеріалу потрібного для отримання адміністративної послуги: різні брошури, реквізити оплати адміністративних послуг ,бланки заяв. У секторі інформування все зрозуміло та доступно.

Сектор прийому – троє адміністраторів здійснюють прийом. Калуський районний ЦНАП був учасником проекту підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг в Івано-Франківській області, і всі адміністратори забезпечені персональними комп’ютерами, багатофункціональними пристроями та офісними меблями за рахунок проекту.

Адміністратори повністю відповідають уявленням європейського державного службовця. Вони являються «універсальними солдатами», кожен компетентний у всіх послугах, немає поділу спеціалізації. Завжди усміхнені і привітні, віддані фанти своєї роботи. Всі адміністратори центру надання адміністративних послуг мають доступи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  за допомогою яких здійснюється прийом та видача документів у сфері державної реєстрації.

В 2016 році державні реєстратори  ЦНАП пройшли  стажування у сфері земельних відносин у Головному управлінні Держгеокадастру в Івано-Франківській області та отримали повноваження надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Сектор обробки. Державних реєстраторів після реорганізацій у Калуському районі було включено до складу ЦНАП. Також у цьому  секторі розташовані належно оформлені архіви по нерухомому майну та підприємцях.

З метою надання якісних адміністративних послуг враховуючи різні життєві ситуації задля зручності громадян нашого району, ми здійснюємо прийом 45 годин на тиждень, а не 40 як передбачено законодавством, бо виходимо на роботу в суботу, без перерви на обід, а також маємо продовжений робочий день до 20.00 в середу.

У центрі здійснюється прийом представників суб’єктів надання адміністративних послуг згідно графіку. Що п’ятниці у ЦНАПі приймають представники центру безоплатної правової допомоги. Співпраця центру надання адміністративних послуг та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на високому рівні.

Систематично проводиться моніторинг роботи центру, це дає можливість врахувати всі плюси та мінуси нашої роботи та прагнути до вдосконалення. Кожен відвідувач може висловити свої зауваження чи пропозиції у нас для цього є скринька відгуків та пропозицій, книга відгуків та пропозицій, скриньки з посмішками де можна подарувати нам свою усмішку або невдоволення все це ми аналізуємо приймаємо до уваги і удосконалюємося.

Інформування населення проводиться на належному рівні офіційна сторінка Калуської РДА рубрика ЦНАП (http://rda.if.ua/page/rda/dozvilnyj_centr), соціальні мережі, місцеві ЗМІ співпраця з сільськими радами нашого району.

Велика увага у нашому ЦНАП приділяється учасникам АТО, приймаємо завжди поза чергою.

Систематично проводяться наради з суб’єктами надання адміністративних послуг та керівництвом РДА стосовно покращення якості надання послуг.

Адміністратори не пропускають жодного навчального семінару стосовно надання адміністративних послуг крім того ще пройшли ряд ініціативних навчань у сфері надання адміністративних послуг, та психологічні питання.

ЦНАП з 03.01.2017 року став окремою юридичною особою.

Розроблено програму розвитку та удосконалення роботи ЦНАПу на 2018 рік.

Роботу центру організовано  за європейськими стандартами – відкрите приміщення, ввічливі та культурні працівники, відсутність черг, оперативна робота, якісне надання адміністративних послуг.

В продовж чотирьох років центр надання адміністративних послуг

Калуської районної державної адміністрації займає перші місця в моніторинговій таблиці з діяльності ЦНАПів Івано-Франківської області

Назва центру                                        

кількість балів

місце

Центр надання адміністративних послуг Калуської районної державної адміністрації                 

95

1

Центр надання адміністративних послуг Городенківської районної державної адміністрації

84

2

Центр надання адміністративних послуг Долинської районної державної адміністрації

80

3

Центр надання адміністративних послуг Рогатинської районної державної адміністрації

80

3

Центр надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації

80

3

Центр надання адміністративних послуг Галицької районної державної адміністрації    

78

6

Центр надання адміністративних послуг Тисменицької  районної державної адміністрації  

74

7

Центр надання адміністративних послуг Снятинської районної державної адміністрації

68

8

Центр надання адміністративних послуг Коломийської районної державної адміністрації                

68

8

Центр надання адміністративних послуг Богородчанської районної державної адміністрації

67

10

Центр надання адміністративних послуг Рожнятівської районної державної адміністрації

67

10

Центр надання адміністративних послуг апарату Тлумацької районної державної адміністрації

51

12

Центр надання адміністративних послуг Верховинської районної державної адміністрації

50

13

Центр надання адміністративних послуг Косівської районної державної адміністрації

45

14

 

 

Відрадно, що своєю роботою ми крок за кроком перетворюємо бюрократичну державу у сервісну. Комфорт у районі – це в першу чергу якісні адміністративні послуги.

 

 

Всі адміністратори центру надання адміністративних послуг мають доступи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  за допомогою яких здійснюється прийом та видача документів у сфері державної реєстрації.

В минулому році два державні реєстратри  ЦНАП пройшли  стажування у сфері земельних відносин у Головному управлінні Держгеокадастру в Івано-Франківській області для отримання повноважень надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Активно ведеться співпраця з Центром безоплатної вторинної правової допомоги. Кожен другий понеділок місяця надаються консультації   працівником центру безоплатної вторинної правової допомоги в приміщенні ЦНАП. 

Новини
День профілактики правопорушень

2018.10.18

З метою правового виховання учнівської молоді працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації… детальніше

Уряд України ремонтує дороги Івано-Франківщини

2018.10.18

Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман… детальніше

Олег Гончарук: В області ведуться підготовчі роботи щодо будівництва нових амбулаторій у сільській місцевості

2018.10.17

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи… детальніше

Виступ Президента України під час участі у молитовному заході за Україну

2018.10.16

«Я українець… Я люблю той народ, до якого належали мої батьки, мої діди, прадіди…. Серед котрого я родився, виріс,… детальніше

Шановні краяни,  ветерани Української Повстанської Армії, воїни АТО!

2018.10.12

Щиро вітаємо вас з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці, 76-річчям з часу створення Української… детальніше

Шановні юристи!

2018.10.08

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних… детальніше

Проведено засідання комісії у справах альтернативної служби

2018.10.07

5 жовтня заступник голови Калуської РДА Сергій Дудинець провів засідання районної комісії у справах альтернативної… детальніше

Шановні працівники освіти Калущини!

2018.10.06

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня вчителя! Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства.… детальніше