Калуська районна
державна адміністрація

Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2013.07.01

Головним пріоритетом розвитку економіки є створення гідних умов для життя людей – Віктор Янукович

Головним пріоритетом розвитку української економіки є створення гідних умов для життя людей. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Дата публікації: 2013.07.01

Україна повинна поступово наближатися до впровадження європейських соціальних стандартів - Глава держави

Україна повинна поступово наближатися до впровадження європейських соціальних стандартів, європейського рівня життя. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Дата публікації: 2013.07.01

Глава держави: Створення перинатальних центрів уже забезпечило позитивні тенденції у сфері охорони здоров’я матері та дитини

Створення перинатальних центрів дозволило значно підвищити якість охорони здоров’я матері та дитини, зменшити рівень дитячої та материнської смертності, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Дата публікації: 2013.06.25

Віктор Янукович: Для нас є справою честі встановлення імен всіх полеглих в боях за Україну

Пошуковий рух щодо встановлення імен загиблих в боях за Україну отримав підтримку на державному рівні та міжнародне визнання, наголошує Президент України Віктор Янукович. Виступаючи сьогодні перед ветеранами у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ в 1943 році», Віктор Янукович запевнив, що й надалі приділятиме належну увагу розвиткові та реалізації громадських пошукових ініціатив, спрямованих на відновлення історичної справедливості.

Дата публікації: 2013.06.25

Пам’ять про визволителів України завжди буде підтримкою на шляху утвердження сильної держави - Президент

Пам'ять про героїв, які віддали життя за визволення України від нацистських загарбників, завжди буде моральною підтримкою на шляху утвердження сильної держави, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Дата публікації: 2013.06.21

Вступне слово Прем’єр-міністра України Миколи Азарова на засіданні Уряду 19 червня 2013 року

Шановні члени Кабінету Міністрів! Шановні запрошені! Минулого тижня в Києві відбулася дводенна бізнес-конференція «Україна і Партнери», ініційована та організована Кабінетом Міністрів України. Потреба у проведенні цього форуму стала відповіддю на зростання інтересу з боку інвесторів до нашої країни. У цих умовах необхідний прямий діалог між владою та бізнесом, активізація державно-приватного партнерства в інтересах економічного розвитку України, створення робочих місць.

Дата публікації: 2013.06.21

Уряд – за призначення дворічних державних стипендій видатним діячам освіти

Кабінет Міністрів України 19 червня на своєму засіданні схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій видатним діячам освіти», зазначає прес-служба Міністерства освіти і науки України. Проект зазначеного Указу розроблено Міністерством освіти і науки. У проекті президентського Указу запропоновано призначити 20 дворічних державних стипендій для видатних діячів освіти. Рішення щодо кандидатур на одержання державних стипендій прийнято конкурсною комісією Міністерства освіти і науки 14 лютого.

Дата публікації: 2013.06.21

Забезпечення належної якості життя людей - одне з найважливіших завдань влади, - Президент України

Забезпечення належної якості життя людей є одним з основних пріоритетів діяльності влади. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив сьогодні, спілкуючись з луганчанами перед початком засідання Ради регіонів у м.Луганську.

Дата публікації: 2013.06.19

Україна успішно співпрацює з ЄБРР – Глава держави

Україна успішно співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку, реалізуючи спільні проекти, наголосив Президент України під час зустрічі з першим віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Філіпом Беннеттом.

Дата публікації: 2013.06.19

2014–ий Президент України Віктор Янукович проголосив Роком учасників бойових дій на території інших держав

Проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав узаконено Указом Президента №329. Кабінету Міністрів України доручено утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення Року учасників бойових дій.

Дата публікації: 2013.06.18

Нові соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича: «Діти – майбутнє України»

Президент України Віктор Янукович під час розширеного засідання Кабінету Міністрів 27 лютого 2013 року проголосив нові соціальні ініціативи, спрямовані на захист дітей. Вони передбачатимуть збільшення державної підтримки, зокрема, дітей з особливими потребами, дітей-сиріт та сімей, які виховують таких дітей.

Дата публікації: 2013.06.18

Уряд запропонував міністерства, які відповідатимуть за державну політику у сфері волонтерської діяльності

Кабінет Міністрів пропонуватиме Президентові України визначити міністерства, що братимуть участь у реалізації державної політики у сфері волонтерської діяльності. Відповідний проект Указу Президента, який був підготовлений Міністерством юстиції, Уряд ухвалив на своєму засіданні 12 червня 2013 р.

Сторінка 189 з 190 сторінок

Перша  < 187 188 189 190 > 

Календар
Червень 2021
В П В С Ч П С
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3