Калуська районна
державна адміністрація

Міськрайонний відділ Державної служби з надзвичайних ситуацій інформує


На носі уже зима!

2020.11.26

На носі уже зима! Неймовірна пора, коли у повітрі чутно запах мандарин, а в душі вирує передсвятковий настрій.

Але, незважаючи на це, не потрібно забувати про небезпеки, які вона несе із собою.

 

1. Не забуваємо про пожежну безпеку вдома! Опалюйте свою оселю дотримуючись всіх правил безпеки, слідкуйте за справністю електронагрівальних приладів, герменичності газових установок та пильно слідкуйте за осередками відкритого вогню (камфорки, свічки, сірники, зажигалки). Не дозволяйте гратися із вогнем дітям!

 

2. Будьте обережні на дорозі! При ожиледиці, тумані, снігопаді  водіям рекомендовано дотримуватися безпечних відстаней та дистанцій, пішоходів закликаємо використовувати світловідбиваючі елементи на одежі при переході проїжджих частин.

 

3. Небезпека на даху! Проходячи близько біля будинків, споруд, є небезпека обвалу снігових мас та льодових брил із їх покрівель.

 

4. Небезпека на воді! Під дією тривалих низьких температур водойми покриваються льодом на яких, діти полюбляють влаштовувати ковзанки, а рибалки приходять за уловом. Щоб не стати жертвою тонкої криги остерігайтеся місць покритим снігом, лід повинен мати товщину не менше 7 см, не скупчуйтеся на льоду великими групами людей в одному місці.

 

5. Увага! Ожиледиця! Щоб уникнути травмувань виконуйте наступні правила: пересувайтесь повільно, руки не тримайте в кишенях; коліна розслаблені, трохи зігнуті; якщо ви втратили рівновагу – присядьте, так ви зменшите висоту падіння; обирайте взуття на низьких підборах та з рельєфною підошвою.

 

6.Будьте обережні з піротехнікою! Петарди, феєрверки та бенгальські вогні вимагають чіткого дотримання правил безпечного їх використання. Не нехтуйте ними!

 

7. Зміцнюйте імунітет! В умовах пандемії важливе значення має підтримка імунітету. Уникайте переохолоджень та вживайте побільше вітамінів. Не забувайте про карантинні заходи: маска, рукавички, гігієна і дистанція!
<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2020
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5